Windows 10 mu 11 mi kullanılmalı?

Sabah yükseltme yaptım denemek için 11 için şuan iyi. Çok hoş ve akıcı oldu. Yorumlara bakıp geçmemiştim 11 e fakat windows 10 da CS2 oyundan atma sorunları falan kalktı gibi. Biraz daha akıcı oldu her şey. Birkaç gün daha deneyip duruma göre kalacağım.

Sabah yükseltme yaptım denemek için 11 için şu an iyi. Çok hoş ve akıcı oldu. Yorumlara bakıp geçmemiştim 11'e fakat Windows 10 da CS2 oyundan atma sorunları falan kalktı gibi. Biraz daha akıcı oldu her şey. Birkaç gün daha deneyip duruma göre kalacağım.

Bilemedim vallahi bende 12.nesil Intel işlemcim olmasına rağmen düşük performans alıyorum RX6600 kullanıyorum bundan dolayı da olabilir.

Bilemedim vallahi bende 12.nesil Intel işlemcim olmasına rağmen düşük performans alıyorum RX6600 kullanıyorum bundan dolayı da olabilir.
Hocam nasıl düşük performans? Benim ekram kartı RX5600XT ve işlemcim R5 3600 bana iyileştirilmiş gibi geldi. Gerçi birkaç gün daha kullanmam gerek.

Hocam nasıl düşük performans? Benim ekram kartı RX 5600XT ve işlemcim R5 3600 bana iyileştirilmiş gibi geldi. Gerçi birkaç gün daha kullanmam gerek.

Bir bakayım Windows 10 geçtim kontrollerini yapacağım kesin karar vereceğim.

Hocam nasıl düşük performans? Benim ekram kartı RX 5600XT ve işlemcim R5 3600 bana iyileştirilmiş gibi geldi. Gerçi birkaç gün daha kullanmam gerek.

Sorunu çözdüm AMD driverini Pro olarak kurduğum içinmiş.

Son düzenleme:
Windows 11'in tek sevmediğim yanı dosya gezgininin kullanıldıkça yavaşlaması. Tabii bunun çözümünü de buldum:
Bu yazılımları kullanarak düzenli aralıklarla bakım yaptığımda dosya gezgini kendine geliyor.

Bu durum haricinde sisteminiz orta/üst seviye ise sıkıntı yaşanacağını sanmam. Windows 11'i çıktığından beri kullanıyorum, beni hiç üzmedi.

Windows 11'i kullandığım cihazlar:

Bende hantal olduğu için dönmüştüm. Şimdi modern görünüm için, günlük kullanım amaçlı Fedora'ya geçmeyi planlıyorum. Dual boot kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam şuan için iyi. Bir de gereksiz ram yiyen gereksiz sistemi yoran uygulamalar kapatılınca bence şahane gibi düşünüyorum. 1 hafta deneme süresi veriyorum şuan performansından memnunum. İleride kesin kararımı vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı