Windows 10 mu daha stabildir yoksa stabil bir sürüm var mı?

anonimadam

Centipat
Bugün 240GB Adata SSD aldım Windows 10'un hangi versiyonunu kurmalıyım. En güncel olan daha mı iyi çalışır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazen yeni güncellemelerin ufak problemlere neden olduğu olabiliyor, normal yayınlanan Windows sürümlerden çok Insider sürümlerinde hatalar olabiliyor genelde. O yüzden sormuş olabilir arkadaş.

En güncel olanı kurmanızı tavsiye ederim.

Bazen yeni güncellemelerin ufak problemlere neden olduğu olabiliyor, normal yayınlanan Windows sürümlerden çok Insider sürümlerinde hatalar olabiliyor genelde. O yüzden sormuş olabilir arkadaş.

Evet. Geçenlerde sürümü önceden deneyenler hata var dediği halde Microsoft son kullanıcıya sunmuştu ve boşta %30-40 CPU kullanımı sorunu yaşayanlar olmuştu. O günden beri İsteğe bağlı güncelleştirmeleri yapmıyorum.
Ama sonra chipset driverimi güncellediği için affettim.:)

Tam olarak bu yüzden sordum :) güncel olanı atıyorum
Herkese teşekkür ediyorum güncel olanı yüklüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı