Çözüldü Windows 10 stabil sürüm hangisidir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Neonkingdom26

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün PC'ye format attım ve Windows 10 kurup son sürüme yükselttim, yükseltme sonrası oyunlarda drop yaşamaya başladım. Sizin önerebileceğiniz stabil sürüm nedir? Bilgi verirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows 10 Home 21H2 güncel sürüm yeterlidir, ev kullanıcısı için. Her zaman güncel kullanın sorun çıkmadıkça.
Windows 10 Home 21H2 güncel sürüm yeterlidir, ev kullanıcısı için. Her zaman güncel kullanın sorun çıkmadıkça.

Çözüm
21H2 stabili ve güncel sürümdür. Donanım eski ise 1809 da ideal olur. Bu sürümü kurarsanız sürüm yükseltmeleri kapatmanız gerekecektir. Bunun için bir .reg kaydı vardı.

21H2 stabili ve güncel sürümdür. Donanım eski ise 1809 ideal olur. Bu sürümü kurarsanız sürüm yükseltmeleri kapatmanız gerekecektir. Bunun için bir reg kaydı vardı.

Güncellemeleri durdurmak için Windows Update blocker yeterlidir bence.

Merhaba arkadaşlar, dün PC'ye format attım ve Windows 10 kurup son sürüme yükselttim, yükseltme sonrası oyunlarda drop yaşamaya başladım. Sizin önerebileceğiniz stabil sürüm nedir? Bilgi verirseniz çok sevinirim.

Home Single languege indir zaten adı gibi Single çoğu boş şeyleri bu sürümde kaldırdılar.

XP'den bu yana şahsen, hiçbir zaman Home Edition ya da Starter vb. gibi sürümleri kullanmam. Mutlaka eksik bir şeyleri çıkıyor ya da sistem daha erken saçmalamaya başlıyor. Professional, Ultimate gibi en kapsamlı sürümleri kullanmanızı tavsiye ederim bu yüzden. Zaten 21H2 falan bütün Win10'larda Windows Update ile kurulabiliyor.

XP'den bu yana şahsen, hiçbir zaman Home Edition'ya da starter vb. gibi sürümleri kullanmam. Mutlaka eksik bir şeyleri çıkıyor ya da sistem daha erken saçmalamaya başlıyor. Professional, Ultimate gibi en kapsamlı sürümleri kullanmanızı tavsiye ederim bu yüzden. Zaten 21H2 falan bütün Windows 10'larda Windows Update ile kurulabiliyor.

Kanka bende de Pro var yalan söylemem ama ben kurmadım ve bende Home Single Language kullanmak istiyorum kullanan tanıdıklarım çok memnun ve ikisi de Windows 10 pek bir şey fark etmez diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı