Windows 10 en stabil sürüm hangisi?

Sith Darth Vader

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Jedi Hunter
RAM
teamwin vulcan 16 gb
SSD veya HDD modeli
adata su 630
Ekran kartı
rx 5500 xt
Anakart
Asus rog crosshair VI hero
İşlemci
Amd ryzen 5 2600x
Arkadaşlar Windows 11 kullanıyorum. 1 ay sonra Windows 10 geçeceğim. Windows 10 sürümlerinden 20H2 mi 21H1 mi yoksa 21H2 mi kurmamı önerirsiniz? Sistemim güncel Home sürümü kuracağım.

En son sürümü kullanmanı tavsiye ederim ben sürekli güncel tutuyorum bir problem yok gayet iyi sorunlar da fixlenmiş oluyor.

Windows 11'den neden Windows 10'a geçmek istiyorsunuz? Normalde özel bir nedeniniz yoksa Windows 10'un en güncel sürümünü kurmalısınız.
Çünkü yavaş ağır ve bazen sorunlar çıkıyor mesela mağaza sıkıntılı tabii bunun windows 11 alakası yok ama yakında format atıcam windows 11 düşünmüyorum.
Windows 10 Single Language.
Hocam ben o sürümden bahsetmiyorum.
Peki bileniniz var mı? Bende Windows 11 Home dijital lisans ile etkinleştirildi Windows 10 dönünce sıkıntı çıkmaz değil mi?

Çünkü yavaş ağır ve bazen sorunlar çıkıyor mesela mağaza sıkıntılı tabii bunun windows 11 alakası yok ama yakında format atıcam windows 11 düşünmüyorum.

Hocam ben o sürümden bahsetmiyorum.
Peki bileniniz var mı? Bende Windows 11 Home dijital lisans ile etkinleştirildi Windows 10 dönünce sıkıntı çıkmaz değil mi?
Windows 10 en son sürüme güncelle geç. Lisans sorunu olmaz muhtemelen ama olsa bile lisanssız da kullanılır Windows.

FPS için istiyorsan 1709. çünkü daha az gereksiz hizmet ve özellik barındırıyor. Ama sürüm eski olduğu için çoğu driver veya program güncel sürüm istediğinden hata verebiliyor. O yüzden en günceli en iyisidir mantığıyla 21H2 idealdir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı