Windows 10 nasıl kuruldu?

Lisansladım zaten, artık bu isim şahsıma ait. Yarın patent başvurusu yapacağım "normie OS" ismi altında.

bir rivayete göre moderatörlere ironi demezsek siliyorlarmış.

Sağ ol bilgi için.
Bu arada işletim sisteminin isimlerini sildim yorumlarda haberiniz olsun :D

Son düzenleme:
Yok kanka öyle dandik corotana ya da Windows'un yaptığı böyle bilgi falan topladığı hizmetler böyle çok saçma dandik CPU ve diski boşa harcayan hizmetleri yok olacak benim işletim sistemimde.

Dediğim gibi hocam zor iş bu inşallah yolunuzdan şaşmazsınız dediklerinizi başarırsınız herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız olabildiğince arkanızdayım belki bir gün kendi ışletim sistemim diye konu açarsınız başarılar 😊

Dediğim gibi hocam zor iş bu inşallah yolunuzdan şaşmazsınız dediklerinizi başarırsınız herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız olabildiğince arkanızdayım belki bir gün kendi ışletim sistemim diye konu açarsınız başarılar 😊

Ben bunun FPS sıkıntısı çekenler için yaptımve gamercılar için yaptım böyle şimdi ne desem Türkiye ekonomisi bilirsin çok pahalı olduğu için para sıkıntısı çekiyorlar doananım ve bilgisayar monitörler artık 8 milyona gelmiş bugün bende bu yüzden FPS sıkıntısı çekmemeleri için bir şifa bulunduracağım ve bunu piyasaya çıkaracağım ve rakiplerime meydan okuyacağım inş öyle bir şans tanırsam her oyunu destekleyecek her CPU'yu her ekran kartı her RAM ve de HDD kötü olupta üstüne FPS sıkıntısı olanlar için şifa bulunduracağım diyebilirim inş Technopat benim sistem işin kurulum falan videosu çeker amin.

Ben bunun FPS sıkıntısı çekenler için yaptımve gamercılar için yaptım böyle şimdi ne desem Türkiye ekonomisi bilirsin çok pahalı olduğu için para sıkıntısı çekiyorlar doananım ve bilgisayar monitörler artık 8 milyona gelmiş bugün bende bu yüzden FPS sıkıntısı çekmemeleri için bir şifa bulunduracağım ve bunu piyasaya çıkaracağım ve rakiplerime meydan okuyacağım inş öyle bir şans tanırsam her oyunu destekleyecek her CPU'yu her ekran kartı her RAM ve de HDD kötü olupta üstüne FPS sıkıntısı olanlar için şifa bulunduracağım diyebilirim inş Technopat benim sistem işin kurulum falan videosu çeker amin.

Kanka hepsi Linux'ta var zaten sadece oyunlar için patch yazabilirsin o daha yararlı olur.
Yani bence işletim sistemi ya da Linux distrosu yapacağına halihazırda olan oyunlara patch getirebilirsin FPS sıkıntısı çekilen ve çalışmayan oyunlar var mesela protonda onlar için patchler yazabilirsin.
Yok kanka öyle dandik corotana ya da Windows'un yaptığı böyle bilgi falan topladığı hizmetler böyle çok saçma dandik CPU ve diski boşa harcayan hizmetleri yok olacak benim işletim sistemimde.

Hepsi zaten her Linux distrosunda var.

Bir de eğer Linux üstünden gidersen bunu yaparken onun gpl3 ile lisanslat ve amacın pazarlama yapmak müşteri çekmek değil bir topluluğu kurmak ayakta tutmak olsun.

Linçlenebilirim ama... Söyleyeyim. Bill Gates denilen arkadaş, Apple'da çalıştığı dönem Steve Jobs'ın yazılımını çalıyor ve Apple'a rakip olarak Microsoft'u kuruyor.
Bu hikayedeki tek sorun Microsoft'un Apple'dan yaklaşık olarak 1 yıl önce kurulması.
Microsoft: 4 Nisan 1975

Apple: 1 Nisan 1976

Geri
Yukarı