Windows 10 nasıl sıfırlanır?

papatya

Hectopat
Daha fazla  
Selam, Windows 10 yükselttim. Sorunum söyle, Windows 10 sıfırlamak istiyorum. Windows'un kurtarma veya medyasını takın sonra da yeniden başlatın diye bir uyarı alıyorum. Sıfırlama yapamayacak mıyım ben? Lütfen yardım edin, teşekkürler.

Windows tuşuna bastıktan sonra "Ayarlar" yazın. Ayarlar kısmından "Güncelleştirme ve Güvenlik" seçeneğine tıklayın. Kurtarma menüsü altında "Bu Bilgisayarı Sıfırla" seçeneği görünecektir.

Selam, Windows 10 yükselttim. Sorunum söyle, Windows 10 sıfırlamak istiyorum. Windows'un kurtarma veya medyasını takın sonra da yeniden başlatın diye bir uyarı alıyorum. Sıfırlama yapamayacak mıyım ben? Lütfen yardım edin, teşekkürler.
Sürüm mü düşürmek istiyorsunuz?

Windows ikonuna gelip ayarlar yaz sonra da güncelleştirme ve güvenlik ardından da kurtarmaya gir ve bu bilgisayarı sıfırla de. Ayrıca sıfırlama yaparken işlemin ilerlememesi veya donma olabileceğinden önemli dosyalarını bir yere saklamanı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı