Windows 10 nasıl sıfırlanır?

Benim USB 4 GB video da 5 GB dosya indirdi şu anda kalkıp alamam araya birkaç gün girer kendimi biliyorum :) bu elimdekine sığdıramaz mıyım?
Ve olmazsa USB ile dosya falan yapmadan düz sıfırlasam PC için kötü mü olur?

Elimde Windows var flashlı. Kaç GB kapladığını bakıp yazacağım sana. Haber bekle.

Elimde Windows var flashlı. Kaç GB kapladığını bakıp yazacağım sana. Haber bekle.

Tam 3GB yer kaplıyor. Ama benim Flashımda kurulu olan modlu Windows Ghost Spectre'nin. Ama 4GB yeterli olur merak etme kur geç.

Tam 3GB yer kaplıyor. Ama benim flashımda kurulu olan modlu Windows Ghost Spectre'nin. Ama 5GB yeterli olur merak etme kur geç.

Eğer yetmezse ki sanmıyorum, Ghost Spectre'nin modlu Windows'unu kurabilirsin hem performans arttırıyor hem de güvenilir ve sağlam. Eğer virüslere karşı pek bilgili değilsen ben yerim diyorsan Defender'li sürümünü kurarsın. Daha az da ram harcıyor.

5GB demişim 4.

Eğer yetmezse ki sanmıyorum, Ghost Spectre'nin modlu Windows'unu kurabilirsin hem performans arttırıyor hem de güvenilir ve sağlam. Eğer virüslere karşı pek bilgili değilsen ben yerim diyorsan Defender'li sürümünü kurarsın. Daha az da RAM harcıyor.

5GB demişim 4.

Peki ben USB içindeki dosyayı nasıl ve nerede kullanacağım. Yani sıfırlandıktan sonra USB açıp kurulum falan mı yapacağım yoksa işlem esnasında bir tuşa basıp yükleme mi yapacağım?

Peki ben USB içindeki dosyayı nasıl ve nerede kullanacağım. Yani sıfırlandıktan sonra USB açıp kurulum falan mı yapacağım yoksa işlem esnasında bir tuşa basıp yükleme mi yapacağım?
Usb yi takacaksın bilgisayarı yeniden başlatıcaksın yükleme ekranı gelecektir. Fakat kurulum başlamazsa bios ayarlarından boot seçimi yapman lazım. Youtube da bir sürü video mevcut izleyerek yapabilirsin. Zor bir şey değil.

Ve bana USB içine atacağım Windows dosyasının linki varsa atar mısınız? Technopat videosundaki linke ulaşılamıyor.

Usb yi takacaksın bilgisayarı yeniden başlatıcaksın yükleme ekranı gelecektir. Fakat kurulum başlamazsa bios ayarlarından boot seçimi yapman lazım. Youtube da bir sürü video mevcut izleyerek yapabilirsin. Zor bir şey değil.
Ve bana USB içine atacağım Windows dosyasının linki varsa atar mısınız? Technopat videosundaki linke ulaşılamıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı