Windows 10 nereden kurulabilir?

Nahz

Kilopat
Arkadaşlar flash belleğe Windows 10 yazmak için bilgisayarım yok. Geçen cuma İncehesap'dan sistem sipariş ettim, yarın geliyor. Şimdi sistem FreeDOS olarak gelecek fakat ben nereden Windows 10 kurabileceğimi bilmiyorum.

Bilgisayarcı desen onlara güvenim yok, parca falan çalıyorlar. Diyeceksiniz başında bekle fakat korsan Windows 10 kuruyorlarmış ve parça çalıyorlarmış.

Bir şeye ihtiyacınız yok, rehberlerimiz ile kendiniz kurabilirsiniz;

Bir tane 8 GB ve üstü flash bellek ile, yüksek indirme hızı olan bir İnternet kafeye gidin.
Moderatörümüzün paylaştığı bağlantıya göre Windows ISO indirip, flash diske yazdırın.
Sonrasında telefon üzerinden videoları izleyerek temiz kurulum işlemini gerçekleştirin.

İnternet kafeler indirdiğin Mb başına ücret alabiliyor. Dikkat et. Bizim burdaki tam kazıkçı da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurmayı biliyorum fakat kurmak için de bir bilgisayara ihtiyacım var.
Bir tane 8 GB ve üstü flash bellek ile, yüksek indirme hızı olan bir İnternet kafeye gidin.
Moderatörümüzün paylaştığı bağlantıya göre Windows ISO indirip, flash diske yazdırın.
Sonrasında telefon üzerinden videoları izleyerek temiz kurulum işlemini gerçekleştirin.

Dün gittim fakat flash belleği taktığım zaman "Bu diskin yazma koruması var. " diye hatalar çıktı.

Buradaki tüm olay sıralamaları hem laptop hem masaüstü için geçerli mi? Laptop+masaüstü var bende. İkisine de format atmak istiyorum da.

Buradaki tüm olay sıralamaları hem laptop hem masaüstü için geçerli mi? Laptop+masaüstü var bende. İkisine de format atmak istiyorum da.
Evet, ikisi için de geçerli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı