Windows 10 Nvidia 740M Harici Ekran Kartını Görmüyor

Optifines

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Bu Dünya Benim Memleketim
Daha fazla  
Selamlar. Bilgisayarımda aygıt yöneticisini açtığımda "Görüntü Bağdaştırıcıları" sekmesinde GeForce 740M Ekran kartını göremiyorum.

521.png

Aynı şekilde "Diğer Aygıtlar" sekmesinde 3D Video Denetleyicisinin üstünde de hata işareti mevcut.

12.png

Önceden bu hatalar olmuyordu ancak az önce GeForce Experience programı ile ekran kartımı güncelledikten sonra bu hatayı almaya başladım.

Not: Önceden 740M Ekran kartının üstünde de hata işareti vardı.

Benim sana tavsiyem temiz bir format attıktan sonra ilk olarak ekran kartını güncelle. Ondan sonra windows update yap. Windows update ekran kartı güncellemesi yapmaya çalışınca hep başarısız oluyor.

Bundan birkaç ay önce aynı problemi(aynı ekran kartı) yaşadım, birkaç düzeltme denedim ama bir sonuca ulaşamamıştım. Sonrasında nedenini çözemediğim bir şekilde sorun çözüldü, şu an bir problem yok.
Şu an için size tavsiyem ekran kartı sürücünüzü komple kaldırıp güncel sürücüyü nvidia nın sitesinden indirip kurmanız olacaktır. Ha belki windows 10 ile de alakalı bir sorun olabilir, oradaki güncellemeleri de eksiksiz kurun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı