Windows 10 OEM Key nasıldır?

Alın, etkinleştirin, ardından CMD'ye aşağıdaki kodu yazarak ekran görüntüsü paylaşın.

Kod:
slmgr /dli
Aksi taktirde çok saçma geliyor bana.
Zamanında Microsoft milyonlarca key'i sızdırmıştı. Bu ucuza satılan key'ler Microsoft'un sızdırdığı veya çalınan key'ler işte. Ucuz olmasının sebebi bu.

Alın, etkinleştirin, ardından CMD'ye aşağıdaki kodu yazarak ekran görüntüsü paylaşın.

Kod:
slmgr /dli

Zamanında Microsoft milyonlarca Key'i sızdırmıştı. Bu ucuza satılan Key'ler Microsoft'un sızdırdığı veya çalınan Key'ler işte. Ucuz olmasının sebebi bu.

Site hakkında hiç yorum yok birkaç yorum var onlarda kötü yorumlar güvenemedim.
Diğer sitelerde 40-50 TL civarında iken bu sitede 15 TL.

Zamanında Microsoft milyonlarca key'i sızdırmıştı. Bu ucuza satılan key'ler Microsoft'un sızdırdığı veya çalınan key'ler işte. Ucuz olmasının sebebi bu.

Peki aynı anahtarı 2 farklı kişi girse bile sıkıntı yapmıyor mu? Millete aynı ürün anahtarını verir dururlar. He bu arada MAK ile karıştırdığım için belki bunu da 1'den fazla giremiyoruzdur.

Peki aynı anahtarı 2 farklı kişi girse bile sıkıntı yapmıyor mu? Millete aynı ürün anahtarını verir dururlar. He bu arada mak ile karıştırdığım için belki bunu da 1'den fazla giremiyoruzdur.

Birden fazla girmek benim için o kadar önemli değil sonuçta format atsamda lisans kalıyor fiyatı da Microsoft'un sitesine göre fazlasıyla ucuz.

O zaman bahsettiğiniz siteyi deneyip risk alın derim. Sitede olumlu yorumlar mevcut.

Siteden bayağı şüphelendim giriş yap var kayıt ol yok sepete ekleyim devam ettiğimde zorunlu şekilde TC istiyor. İyi yorumlar sitenin içinde mevcut. Satın almaya çalıştığımda e posta yazdım ve hesap oluştur kutusunu işaretledim hesaba girdi ama sorun şurda ki benden hesap için şifre istemedi.

Siteden bayağı şüphelendim giriş yap var kayıt ol yok sepete ekleyim devam ettiğimde zorunlu şekilde TC istiyor. İyi yorumlar sitenin içinde mevcut. Satın almaya çalıştığımda e posta yazdım ve hesap oluştur kutusunu işaretledim hesaba girdi ama sorun şurda ki benden hesap için şifre istemedi.
Bahsedilen siteden arkadaşıma 15 TL' ye retail key satın aldım. Hiçbir sorun yaşamadım, 2 dakika içinde mail adresine yolluyorlar kodu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı