Windows 10 OEM Key

20 TL'ye alınanlar KORSAN DEĞİL! Azıcık araştırın.
Bu haber yalan mı ?

Bu haber yalan mı ?
Haberin kaynağının webtekno olmasına şaşırmadım. Copy-paste içerik. Hiçbir bilgileri olmadan ve araştırma yapmadan tek yanlış kaynağa bakarak yazılmış bir içerik. Şunu okuyun ve bu Retail Key'lerin ne olduğunu, neden ucuz olduğunu öğrenin. [Rehber] Windows OEM Key, Retail Key Nedir? - Technopat Sosyal
Ayrıca yukarıda da nice arkadaşlar yazmış. Microsoft'un sitesinden doğrulatıldığında orijinal oldukları sonucuna varılıyor.

Haberin kaynağının webtekno olmasına şaşırmadım. Copy-paste içerik. Hiçbir bilgileri olmadan ve araştırma yapmadan tek yanlış kaynağa bakarak yazılmış bir içerik. Şunu okuyun ve bu Retail Key'lerin ne olduğunu, neden ucuz olduğunu öğrenin. [Rehber] Windows OEM Key, Retail Key Nedir? - Technopat Sosyal
Ayrıca yukarıda da nice arkadaşlar yazmış. Microsoft'un sitesinden doğrulatıldığında orijinal oldukları sonucuna varılıyor.
Oem keyin ne olduğunu biliyorum.Ama 20 tlye satılan keyler korsan diye biliyorum.Senin yanlış içerik dediğin şeyde Microsoft yetkilileri konuşuyor.

Son düzenleme:
Hwidgen64 korsan aktifleştirme programını sadece 20 tl ye satmak gibi bir şey, aynı işi o program da yapıyor ve keyi microsoft sitesinden doğrulatınca orijinal çıkıyor. İkisi de korsan, 10₺ ye Windows mu olur?

Yerel bir alışveriş sitesinden 9,90 TL'ye Windows 10 PRO lisansı aldım, etkinleştirdim herhangi bir sıkıntı olmadı. Format attıktan sonra masaüstüne gelir gelmez etkinleştirdim. Güncelleme vs. rahatça alıyor. 9,90 TL ile 99 TL'ye satılan lisansların farkını pek anlamış değilim. İkisi de dijital lisans, ikisi de orjinal.
Dostum aldığın satıcının linkini paylaşabilir misin ? Benimde ihtiyacım var

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı