Windows 10 OEM key nereden alınır?

Hocam sakın CMD'den etkinleştirmeyin. Bakın önceki konularımdan CMD'den etkinleştirmek çok illet bir şey kurtulmak için çok uğraştım. Gidin bir tane key alin.

Kusura bakmayın ama bu CMD'den riskli olma ne ara çıktı? Microsoft'un verdiği bir hizmet bu. Ha eğer şu korsan Windows diyorsanız haklısınız ama ben orijinal Windows'ta CMD komutuyla etkinleştirdim.

CMD de riskli hocam programı indirmeden seni KMS'nin sunuclarına bağlıyor diye biliyorum yanlışsa düzeltin.

Ben buradan aldım. Şu anda da kullanıyorum bir sıkıntı olmadı. Hızlıca e-mail yoluyla veriyorlar ürün anahtarını.

OEM mi bu yoksa tek kullanım mı?
OEM'ler anakarta gömülüyor ve bu onlardan farklı diye biliyorum?
Bilgilendirirseniz sevinirim ty

Kusura bakmayın ama bu CMD'den riskli olma ne ara çıktı? Microsoft'un verdiği bir hizmet bu. Ha eğer şu korsan Windows diyorsanız haklısınız ama ben orijinal Windows'ta CMD komutuyla etkinleştirdim.

Seni ilgilendirmez kankam. Bu forumda paylaşırsan isteyen dener. Herkese açık bir forum bu. İhtiyacım var ama işe yarıyor mu merak ettim.

Hayır Retail'in farkı farklı bilgisayara geçtiğinizde yine kullanabilmeniz. OEM alırsanız anakarta gömülü olur ve anakartı değiştirirseniz kullanamazsınız.

O zaman Retail ve OEM aynı para olduğunda Retail tercih etmeliyiz doğru mu?

CMD de riskli hocam programı indirmeden seni KMS'nin sunuclarına bağlıyor diye biliyorum yanlışsa düzeltin.

Hocam KMS ve KMSpico aynı şey olmasa da evet ikisi de sizi KMS sunucularına bağlar doğru biliyorsunuz.

Son düzenleme:
OEM mi bu yoksa tek kullanım mı?
OEM'ler anakarta gömülüyor ve bu onlardan farklı diye biliyorum?
Bilgilendirirseniz sevinirim ty

O zaman Retail ve OEM aynı para olduğunda Retail tercih etmeliyiz doğru mu?

Hocam KMS ve KMSpico aynı şey olmasa da evet ikisi de sizi KMS sunucularına bağlar doğru biliyorsunuz.
Retail daha mantıklı evet.

Ben buradan aldım. Şu anda da kullanıyorum bir sıkıntı olmadı. Hızlıca e-mail yoluyla veriyorlar ürün anahtarını.

Hocam yorumları rezalet kötü ama diğer keylerden 120 TL daha ucuz herkes sağlamlisansdan öneriyor ama orada da pahalı ne yapacağım karasız kaldım.

Sipariş verdim PttAVM'den. Ama dijital lisans anahtarı yazıyor. OEM mi yoksa Retail midir acaba?

Hocam aynından sipariş vermek üzereyim kontrol ettiniz mi hangisini yollamışlar?

Arkadaşlar son durum herkese emsal olsun diye paylaşıyorum binbirkey.comdan 39 TL'ye aldım, hemen gelmedi ama 1saat sonra desteğe yazdım, yazar yazmaz attılar kontrol ettim MAK key yollamışlar ve desteğe yazıp OEM istedim hatalı ürün için KB deyip yenisini yolladılar şu an OEM aktif bunlarda tüm süreç:

Ekran Görüntüsü (8).png

Ekran Görüntüsü (7).png

Ekran Görüntüsü (6).png

Screenshot_4.png

Screenshot_6.png

Hocam yorumları rezalet kötü ama diğer keylerden 120 TL daha ucuz herkes sağlamlisansdan öneriyor ama orada da pahalı ne yapacağım karasız kaldım.

Hocam aynından sipariş vermek üzereyim kontrol ettiniz mi hangisini yollamışlar?

Arkadaşlar son durum herkese emsal olsun diye paylaşıyorum binbirkey.comdan 39 TL'ye aldım, hemen gelmedi ama 1saat sonra desteğe yazdım, yazar yazmaz attılar kontrol ettim MAK key yollamışlar ve desteğe yazıp OEM istedim hatalı ürün için KB deyip yenisini yolladılar şu an OEM aktif bunlarda tüm süreç:

Ekran Görüntüsü (8).png

Ekran Görüntüsü (7).png

Ekran Görüntüsü (6).png

Screenshot_4.png

Screenshot_6.png

Unutmayın MAK keyler patlayabilir kim olursa olsun MAK gönderip eğer irdelenirlerse OEM gönderdiklerini düşünüyorum yorumlarını okuyun tek seferde OEM key alabilen tek bir kişi yok ama iletişime geçip alabilmiş herkes stok kurtarmaya çalışıyor olabilirler ucuza OEM aldığım için mutluyum btw sağlamlisansdan başka siteden almayın deniyor bu forumda orada 190 TL ben 39'a aldım siz düşünün KMS serverlarına bağlanmamaya da özen göstermek gerek dikkat edin sağlacakla kalın.

Son düzenleme:
Ben başkasının tecrübesi hakkında yorum yapamam. Sadece kendi tecrübemi aktarıyorum. Ben sorun yaşamadım hala da aynı ürün anahtarını kullanmaktayım. Yanlış hatırlamıyorsam bilgisayarımı değiştirirken eski bilgisayarımdan ürün anahtarını silip yeni bilgisayara girmiştim ve bir sorun çıkmamıştı. Bu retail olduğu anlamına geliyor.

Geri
Yukarı