Windows 10 OEM key nereden alınır?

Ben yazılımbudur sitesinden almıştım. Hesabımla birleşti ve yıllardır her bilgisayarımda kullanıyorum. Aynı zamanda Office de almıştım.

Ben yazılımbudur sitesinden almıştım. Hesabımla birleşti ve yıllardır her bilgisayarımda kullanıyorum. Aynı zamanda Office de almıştım.
Aynı kod ile birden çok cihazı mı etkinleştiriyorsunuz? Retail key ile mi yapıyorsunuz?

Evet hocam Retail aldım. Aldiktan 5dk sonra mailime geldi key. Windows'u etkinleştirdikten sonra CMD'den attığınız kodu yazdığımda Retail olduğunu gördüm. Site güvenilir suanlik hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Teşekkür ederim. Ben de saglamlisans.com üzerinden pro retail satın aldım, tam 10. dakikada key mail adresime ulaştı. CMD'den kontrol ettiğim üzere bana verilen keyin de retail olduğunu doğruladım.

Aynı kod ile birden çok cihazı mı etkinleştiriyorsunuz? Retail key ile mi yapıyorsunuz?
Ne key'i olduğunu bilmiyorum. Retail di sanrım. Evet, bu aygıt hesabınıza bağlı dijital key ile etkinleştirildi gibi bir şey diyor. Yeni bilgisayar alınca aynı Microsoft hesabı ile girince direkt etkinleşiyor.

Geri
Yukarı