Windows 10 OEM Key Nereden Alınır?

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, bu vakte kadar umursamadık, korsan kullandık. Artık OEM Key kullanarak Windows 10'u orijinal olarak kullanmak istiyorum. Önerebileceğiniz güvenilir bir site var mı alabileceğim? Ayrıca ben bu keyi kullanmak için bilgisayara tekrar format atmam gerekiyor mu? Yoksa direkt kodu girip devam edebilir miyim? Ve her format attığımda aynı kod ile girebilir miyim? 🙂

GameSatış'tan 10 TL'ye satın aldım Windows 10 Pro ve 2019 Office 2 aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Puanı yüksek ve yorumu fazla olan kişileri tavsiye etmenizi öneririm. Herhangi bir format atmadım direkt anahtarı değiştirdim ve oldu.

Crackli Windows kullanıyorsanız temiz kurulum yapmanızı öneririm. Deneme sürümü kullanıyorsanız kodu uygulayıp devam edebilirsiniz. Uygun fiyatlara key satan siteler genellikle MAK key vermekte. Sizin için sorun olmayacaksa forum üzerinde açılan konulardan rahatlıkla bulabilirsiniz.

Direkt kodu giriyorsunuz oem sadecekeyler 1 bilgisayarda kullanılır ancak yüzlerce format atsanız dahi gitmez anakartınıza bağlanır anakartınızı değiştirirseniz ancak gider.hepsiburadanın yorumları olumlu satın almadım ancak hata çıksa bile satıcı ilgileniyormuş (yorumlara göre)
link: Microsoft Windows 10 Pro Türkçe 64Bit OEM (FQC-08977) Fiyatı

home versiyonu: Microsoft Windows 10 Home Türkçe 64Bit OEM (KW9-00119) Fiyatı

(nedense home daha pahalı bence windows 10 pro yu alın)

Direkt kodu giriyorsunuz oem sadecekeyler 1 bilgisayarda kullanılır ancak yüzlerce format atsanız dahi gitmez anakartınıza bağlanır anakartınızı değiştirirseniz ancak gider.hepsiburadanın yorumları olumlu satın almadım ancak hata çıksa bile satıcı ilgileniyormuş (yorumlara göre)
link: Microsoft Windows 10 Pro Türkçe 64Bit OEM (FQC-08977) Fiyatı

home versiyonu: Microsoft Windows 10 Home Türkçe 64Bit OEM (KW9-00119) Fiyatı

(nedense home daha pahalı bence windows 10 pro yu alın)
Hocam sağolasın ama çok pahalı geldi :)

Geri
Yukarı