Windows 10 OEM Key yasal mı?

Deva Bulmam

Decapat
Arkadaşlar hani böyle 15-20 TL arası key satılıyor ya. Onlar KMSpico gibi crack mi yoksa orijinal mi oluyor? Yani ben satın alırsam bu yasal mı yoksa crack mi oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirsiniz, MAK Key olmadığı sürece sıkıntı olmaz. OEM olanlar anakarta işlenir ve kalır. Reatil olanlar ise hesapla beraber taşınabilir. Sonuçta geçerli bir lisans giriliyor. Yasal olayı ise kimine göre değil. Sonuçta büyük bir kesim bu tip lisansları kullanıyor. Bireysel olarak sıkıntı olmuyor.

Arkadaşlar hani böyle 15-20 TL arası key satılıyor ya. Onlar KMSpico gibi crack mi yoksa orijinal mi oluyor? Yani ben satın alırsam bu yasal mı yoksa crack mi oluyor?

KMSpico gibi crack değil, KMSpico ile alakası yok. Nereden alacağına bağlı çoğu ucuz lisans tam orijinal olmasa bile çalışıyor.

KMS değil orijinal key ama tam da yasal değil.
Lisansı aldıktan sonra Microsoft hesabına bağla uçmasın.
Yasal değil ama bu güne kadar sıkıntı yaşayanı görmedim.
Alabilirsiniz, MAK Key olmadığı sürece sıkıntı olmaz. OEM olanlar anakarta işlenir ve kalır. Reatil olanlar ise hesapla beraber taşınabilir. Sonuçta geçerli bir lisans giriliyor. Yasal olayı ise kimine göre değil. Sonuçta büyük bir kesim bu tip lisansları kullanıyor. Bireysel olarak sıkıntı olmuyor.
KMSpico gibi crack değil, KMSpico ile alakası yok. Nereden alacağına bağlı çoğu ucuz lisans tam orijinal olmasa bile çalışıyor.
Retail ve çevrimiçi etkinleşen lisans almanı öneririm. Ben esdlisans.com üzerinden alıyorum sürekli. Retail Online aktivasyon seçeneğini öneririm.

Refli Link
Refsiz Link
Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Yardımlarınız için sağ olun. Hani bir sıkıntı oluyorsa Microsoft lisansı iptal eder param çöpe gider falan filan diye korkmuştum. @thetiltbaby Öneriniz için sağ olun. Ben bir bakacağım retail key mi yoksa OEM key mi alsam diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı