Windows 10 otomatik onarım hazırlanıyor ve mavi ekran hatası

Dokkaebi

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarı açtığımda ilk önce 2 kere mavi ekran hatası verdi (başarısız: Ntfs.sys). Daha sonra ise sürekli otomatik onarıma hazırlanıyor ekranı gelmeye başladı. Güvenli mod, sistem geri yükleme, sistem görüntüsü, format vs. hiçbir şey çalışmıyor. CMD ile bu sorunu düzeltebilir miyim acaba?

Bana da pazartesi günü olmuştu her şey yaptım olmadı format yoluyla yaptım düzeldi.

Bende de öyleydi ancak yapamadım 700 GB'lik dosyalarım gitti 30'a yakın oyunum vardı ama çözüm bulamayınca atmak zorunda kaldım ve format atılmıyor derken nasıl yani.

Bilgisayarı açtığımda ilk önce 2 kere mavi ekran hatası verdi (başarısız: Ntfs.sys). Daha sonra ise sürekli otomatik onarıma hazırlanıyor ekranı gelmeye başladı. Güvenli mod, sistem geri yükleme, sistem görüntüsü, format vs. hiçbir şey çalışmıyor. CMD ile bu sorunu düzeltebilir miyim acaba?
Güvenli modda açıp Windows güncelleme denedin mi veya eğer bilgisayarında Microsoft Office 2010 varsa onu kaldıradabilirsin bunları dene derim bir benim de başıma geldi sorun güncellemeden sonra çözüldü.

Format atmayı denerken bir sorun oluştu tekrar deneyin diyor.

USB bellekten atmanız lazım.
Bende ilk o menülerden bilgisayarı sıfırla seçeneğinden yapıcaktım ancak aynı sorunu verdi ve Rufus programı ile ISO dosyamı USB belleğime yazdırdım ve formatımı attım sizde öyle yapın.
Birde işletim sisteminiz ne 7,8.10?
Sizin dediğiniz şey Windows'un kendi sıfırlama bir şeyi biz zaten Windows'a ulaşamıyoruz o yüzden olmuyor başka bir PC varsa arkadaşınızdan falan USB belleğini Rufus programı yardımıyla hazırlayın ve PC'ye takın sonra BIOS'a girin ve USB'yi ilk sıraya getirip Boot menüden seçip açın ve formatınızı atın :)

Son düzenleme:
USB bellekten atmanız lazım.
Bende ilk o menülerden bilgisayarı sıfırla seçeneğinden yapıcaktım ancak aynı sorunu verdi ve Rufus programı ile ISO dosyamı USB belleğime yazdırdım ve formatımı attım sizde öyle yapın.
Bir de işletim sisteminiz ne 7,8.10?
Sizin dediğiniz şey Windows'un kendi sıfırlama bir şeyi biz zaten Windows'a ulaşamıyoruz o yüzden olmuyor başka bir PC varsa arkadaşınızdan falan USB belleğini Rufus programı yardımıyla hazırlayın ve PC'ye takın sonra BIOS'a girin ve USB'yi ilk sıraya getirip Boot menüden seçip açın ve formatınızı atın :)

Windows 10 işletim sistemim.

Tamam o zaman formattan başka çağreniz yok Windows8 7 falan olsaydı yükseltme seçeneklerinden yükselterek verileri kurtarırdık ama maalesef eğer harddiski alıp başka PC'ye takıp kurtarabilirsen yap ama eğer bilgin yoksa Hardiski hiç çıkarma ve formatını at.
Dediğim gibi yapın komşunuz arkadaşınız vs gibi bilgisayarı olan biyere gidin ve Windows 10 ISO dosyasını indirin daha sonra Rufus programını indirip ISO dosyasını USB belleğe yazdırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı