Çözüldü Windows 10 Oyunlarda 0xc000007b Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

PORSHİUS

Kilopat
Arkadaşlar, yeni bir harddisk aldım. Windows 10 kurdum. Steam'den oyun indirirken sorun çıkmıyor. Oyun rahat bir şekilde çalışıyor. Ama internet üzerinden indirdiğim oyunlarda veya uygulamalarda ''0xc000007b'' Hatasını alıyorum. DirectX, Net framework 4.5 gibi programları da yükledim. İnternette sunulan çözümleri de denedim fayda etmedi. Zula, Crysis ve Steam oyunlarında ( CS:GO, ETS2) sorun çıkmadı. ama GTA V'de ve Epic Games programında çıktı. Nasıl düzelteceğim konusunda yardımcı olur musunuz?

Screenshot_2.png

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
En baştakini sadece System32 olan.
Hocam DirectX kurarken Bing bar da yükleyebilirsiniz diyor yükleyi seçiyorum kurulduğunda Bing Bar Windows'un bu sürümünde çalışmıyor acaba sistemde mi sorun var?
Dediğiniz işlemleri yaptıktan sonra PC reset atım mı ?

Bing Bar'ı kurmanızı istemedim. İşaretlemeyin, yüklediyseniz de kaldırın. Microsoft'un gereksiz reklamları...

PC'yi yeniden başlatmaya gerek yok.

Bing Bar'ı kurmanızı istemedim. İşaretlemeyin, yüklediyseniz de kaldırın. Microsoft'un gereksiz reklamları...

PC'yi yeniden başlatmaya gerek yok.
Hocam, siizeee ne kadar teşekkür etsem bilemedim ya çok teşekkür ederim 1 haftadır uğraşıyordum sonunda. Format kararı almıştım çok teşekkür ederim gerçekten <3

Diğer oyunlardan aldığınız hata devam ediyorsa onlarında raporunu paylaşın, onlara da göz atalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı