Windows 10 Oyunları alta alınca kapanma sorunu

Magic_Lord

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim şöyle bir sorunum var. Şimdi Wolfteam veya Gta sanandreas oynuyorum diyelim alt+tab basıp alta almak istediğim de oyunlar hata vermeden kapanıyor. Her türlü alta alma şeklini denedim oyun kapanıyor. Windows 10 da oluyor bu sorun. Windows 7 den yükseltme yaptım Windows 10'a. İşletim sistemi malesef korsan ama yardımcı olursanız sevinirim. İntel Hd Graphics ekran kartı var ve bu en son olanı yani güncel. 4GB RAM'i var. Ayrıca dizüstü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz yükseltme yapmadıysanız bu tarz sorunlar ile karşılaşmanız normal. Size tavsiyem temiz yükseltme yapın ve DX, Visual ve sürücülerinizi güncelleyin.

Aynı sorun bende de var bu olay sadece Wolfteam oyununda karşıma çıkıyor sistemim orjinal Windows 10 Pro 64-Bit kullanıyorum . Wolfteam'i alt+tab veya alt+esc yapınca alta alıyorum oyun alttayken sorun yok simgeye tıkladığımda siyah bir ekran geliyor fakat sesleri duyuyorum mouse oynatınca oyun kapanıyor diğer oyunlarda böyle bir sorunum yok .

Aynı sorun bende de var bu olay sadece Wolfteam oyununda karşıma çıkıyor sistemim orjinal Windows 10 Pro 64-Bit kullanıyorum . Wolfteam'i alt+tab veya alt+esc yapınca alta alıyorum oyun alttayken sorun yok simgeye tıkladığımda siyah bir ekran geliyor fakat sesleri duyuyorum mouse oynatınca oyun kapanıyor diğer oyunlarda böyle bir sorunum yok .
Aynen. Bende de şöyle: Şimdi oyun açıyorum lobi de ekran küçük oyuna başladığım da oyun siyah ekran oluyor ve tam başlayacakken hata vermeden kapanıyor.

Temiz yükseltme yapmadıysanız bu tarz sorunlar ile karşılaşmanız normal. Size tavsiyem temiz yükseltme yapın ve DX, Visual ve sürücülerinizi güncelleyin.
Dediğin sürücüleri nasıl güncelleyebilirim ?

Yardım edebilirmisiniz ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı