Windows 10 P47 Bluetooth kulaklığı görmüyor

LCDPBerlin

Hectopat
Bugün P47 adında bir Bluetooth kulaklık satın aldım telefonumdan denediğim zaman sıkıntısız bir şekilde çalıştı fakat bilgisayar kulaklığımı görmüyor hizmetlerden Bluetooth hizmetlerini yeniden başlattım fakat hala görmüyor bilgisayarım biraz eski Bluetooth driver kurarsam düzelir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Eğer Bluetooth özelliği yoksa aygıtını almalısınız. Varsa Windows Update menüsüne girin güncellemeleri denetleyin isteğe bağlı kısmında Bluetooth driver çıkıyor. (eğer Bluetooth varsa hocam.) Onu güncelleyin düzelir. Bende formattan sonra Bluetooth açma kapama menüsünde Bluetooth görünmüyordu ben böyle çözdüm. Kısacası varsa driver güncelleyin yoksa da aygıt alın :D.

O zaman Bluetooth aygıtı alacağız sanırım tamamdır eyvallah hocam teşekkürler :)
Öncelikle bizlere kullandığınız bilgisayar marka ve modelini söyler misiniz? Bluetooth olup olmadığını oradan anlarız, varsa uygun sürücü veririz, denersiniz.

Bilgisayarım masaüstü ama Bluetooth özelliği yok. Bluetooth aygıtı alacağım düzelir yine de teşekkür ederim.

Bugün P47 adında bir Bluetooth kulaklık satın aldım telefonumdan denediğim zaman sıkıntısız bir şekilde çalıştı fakat bilgisayar kulaklığımı görmüyor hizmetlerden Bluetooth hizmetlerini yeniden başlattım fakat hala görmüyor bilgisayarım biraz eski Bluetooth driver kurarsam düzelir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba,

Aynı sorun bende de var dı, win11 kullanıyorum ama P47 kablosuz kulaklığı görmedi. Sorunu aygıt yöneticisinden Bluetooth sekmesine girerek oradaki Bluetooth driver'i sağ tıklayıp güncelleştir seçeneğine tıkladım. Açılan ayarlar sayfasında seçenekli güncelleştirmeden Bluetooth driver güncellemesini seçerek win11'i Update ettim. Sonrasında Bluetooth alanından tekrar tarama yaptım ve kulaklığı gördü. Sorunsuz çalışıyor şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı