Windows 10 performance Edition en iyisi nereden indirilir?

En az 5 sistem denemişimdir. Ayrıca attığınız kişinin rehberiyle bir sistem hazırlayıp onu da denedim. Özellikle gördüğüm en saçma olaylardan biri UWP olan fotoğraflar uygulamasının kaldırılması yanı sıra, Windows fotoğraf görüntüleyicinin de kaldırılması. Bir fotoğrafı açana kadar bir yerlerimi yırttığımı hatırlıyorum.

O zaman gidin kendiniz yapın? Özelleştiriyorsunuz kendiniz yaparsanız. İsterseniz UWP'yi silip eskisi kalıyor ya da eskisini de yenisini de siliyorsunuz. Bu kadar basit. Kendiniz özelleştirirseniz böyle sorunlar yaşamazsınız. Gidin kendiniz yapın işte.

O zaman gidin kendiniz yapın? Özelleştiriyorsunuz kendiniz yaparsanız. İsterseniz UWP'yi silip eskisi kalıyor ya da eskisini de yenisini de siliyorsunuz. Bu kadar basit. Kendiniz özelleştirirseniz böyle sorunlar yaşamazsınız. Gidin kendiniz yapın işte.

Kendim özelleştirmeyi bilmiyorum.

Ne kadar uğraşsamda Ghost Spectre kadar stabil olmayacak bir sistem için vakit kaybedeyim ki? Bir sürü eksik olacak LTSC veya LTSB olması da cabası.

Ne kadar uğraşsamda Ghost Spectre kadar stabil olmayacak bir sistem için vakit kaybedeyim ki? Bir sürü eksik olacak LTSC veya LTSB olması da cabası.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vanilla sürümden farksız, bendeki elle optimize edilmiş ve bu optimizasyon kurulumdan sonra yapılmasına rağmen iddiaya varım Ghost Spectre'den fazla performans alıyorumdur. Stabillik ile hız arasındaki farkı bilmiyorsun, Ghost Spectre stabil değil ve asıl amacı hız ancak hızda da iyi durumda değil; boyanmış işletim sistemi gibi, kurulumu falan boyamış 2 tool eklemiş yutturuyor.

Geri
Yukarı