Windows 10 Performance Edition Nasıldır?

Ben kurdum ana masaustumde 8 GB bellek var bosta 4.4 kullanliyor zaten Windows'da ne kadar bellegin varsa o kadar kullaniyor tarzi bir olay var. Ultrabook'a da performance editon kurdum onda 20 GB bellek ver 2'si APU'da 18 sistem e kalan bellek var onda 2.1 GB'lik %12 %10 bellek kullanimi var. Sistem belleginiz az ise gercekten ise yarayabiliyorlar. Alisverislerimi telefonumdan hallediyorum dolayisiyla PC'de kaydolan kartimin calinma riski tarzi olaylarla da ugrasmiyorum. Mobilde klavye İngilizce oldugunda da tam yazamadim kusura bakmayin. Yakin bir tarihte ana masaustume de kuracagim kendisini 8 GB gunumuzde yetmiyor boyle bir alternatif kullanabilirsiniz. Ozellikle bellegi yetmemeye baslayan arkadaslara tavsiye edebilirim diyebilirim ancak herhangi bir guvenlik acigi durumunda da ben sorumlu degilim girer cikar benim sistemime ama alabilecegi bir şey yok zaten. Ama araya virus tarzi seyler enfekte edenlerinde ekstra performans saglamaktan cok dusus yaratacagini dusunuyorum.

Hâlâ düşünen varsa ve sistemi eskiyse kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok fazla fark ediyor hız bakımından. Güvenlik olarak yine bir sıkıntısı yok. 2 yıldır kullanırım ve hiçbir sıkıntısını görmedim.

Hâlâ düşünen varsa ve sistemi eskiyse kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok fazla fark ediyor hız bakımından. Güvenlik olarak yine bir sıkıntısı yok. 2 yıldır kullanırım ve hiçbir sıkıntısını görmedim.

Hala kullanıyor iseniz herhangi bir sorunla karşılaştınız mı?

Hala kullanıyor iseniz herhangi bir sorunla karşılaştınız mı?
1 ay öncesine kadar kullanıyordum. Kullandığım sürümde mağaza olmadığı için normal bir Windows 10 kurdum. Herhangi bir sıkıntısı yok mağaza dışında. Windows uygulamalarını kullanmıyorsanız kurulur.

Geri
Yukarı