Windows 10 Popülerliğini Koruyor, Windows 11’un Kullanıcı Sayısı Halen Düşük

Ben kendi cihazlarımı standart CMD üzerinden komutla KMS üzerinden aktifleştiriyorum mesela bunu yapsalar içim yanmayacak. Niye virüslü programı indiriyorsun, yani ne garezleri var. Ertesi gün birisi "virüs girdi sil" diye geri getirsin tekrar para alsınlar diye mi yapıyorlar anlamadım.
Aynen sonuçta öyle veya böyle "bilgisayarcısın" cmd üzerinden çok basit şekilde aktif edilebiliyor. türk işi bilgisayarcılık bu kadar oluyo demek ki

Windows 10'u seviyorum. Desteği kesilene kadar kullanmayı düşünüyorum.

Ben Windows 11'i sevdim, orta-üst segmentler için ideal (GTX 1060 6 GB ile kullanıyorum) bence. Çok basit, sadece Windows 10 kullanıcılarına zor geliyor. To-Do mantığı hoşuma gitti bildirimler kısmında, To-Do gibi bir mantığı var.

@tensa_zangetsu hocam şaka mı yapıyorsunuz? Millet stabilitenin, performansın bazı yerlerde arttığını söylüyor siz performans sorunları vardır diyorsunuz. Hadi stabilite deseniz neyse diyeceğim de, o kadar test yapıldı, FPS değerleri ölçüldü.

@tensa_zangetsu hocam şaka mı yapıyorsunuz? Millet stabilitenin, performansın bazı yerlerde arttığını söylüyor siz performans sorunları vardır diyorsunuz. Hadi stabilite deseniz neyse diyeceğim de, o kadar test yapıldı, FPS değerleri ölçüldü.

Herkesin Windows 11 deneyimi farklı oluyor. Kime sorsanız cevaplar "harika" ile "insanlığa yapılmış bir hakaret" arası değişiyor.

Herkesin Windows 11 deneyimi farklı oluyor. Kime sorsanız cevaplar "harika"dan "insanlığa yapılmış bir hakaret" arası değişiyor.

Hocam olay deneyim değil, olay performans. Yani performans kimsede değişebilecek bir şey değil (parçalara göre değişir tabii ancak testlerde değişmez). Çünkü birçok oyunda FPS artışı oluyor veya bazı kısımlarda Windows 11 daha hızlı çalışıyor. Örneğin yönetici izni, ağ izni gibi şeyler. Windows 10'da gitmesi için bir saat beklerdim ağ izninin.

Kaçınılmaz Windows 10'a geçildiği gibi Windows 11 geçilecek. Windows Vista ayrı bir konu onun dışında sorunlar olsa da her yeni çıkan işletim sistemine bir şekilde adapte oluyoruz. Nasıl ki donanımlar değişiyor işletim sistemleri de eskimeye mahkum.
Hocam, 2015'te çıktı Windows 10 😃

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı