Windows 10 Pro 21H1 Türkçe 64 Bit ISO nereden bulunur?

Aşağıdaki linkten uygun sürümü seçip indirebilirsiniz.

Rahatça çıkamazsınız hocam. Insider'dan çıkmak basit değil. Mesela sizin çıkmak için bir ayarı etkinleştirmeniz gerek. Buna ek olarak, 21H1 herkese yaklaştığında bir uyarı gelip, ona tıklayarak Insider üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz
Burada da önce üye olun diyor. Bekleyeceğiz kaçar yolu kalmadı. Ne zaman normal kullanıcılara ulaşır.

Birkaç hafta içerisinde ulaşır merak etmeyin. Benim de Rufus ile olan işim hayırlısıyla bi' bitseydi...

1615662600419.png

Siz 21H1'mi yazıyorsunuz şu an USB'ye?

Evet, Windows Update'e güvenemedim de. 😅

Bu yüzden temiz kurulum ile geçiş yapacağım. Bu arada bir yerde duyduğuma göre önümüzdeki ay yayımlanır diyorlar. Ne kadar doğru bilemem ki haberin kaynağını bile hatırlamıyorum.

Yani tavsiye etmem zaten ne kaldı şunun şurasında biraz daha bekleyin tam sürümü indirin.
Bu yüzden temiz kurulum ile geçiş yapacağım. Bu arada bir yerde duyduğuma göre önümüzdeki ay yayımlanır diyorlar. Ne kadar doğru bilemem ki haberin kaynağını bile hatırlamıyorum.

Geçen bir konuda Recep Baltaş bu ay çıkar bizde hemen yayınlarız diyordu.

Evet, Windows Update'e güvenemedim de. 😅

Ah o ISO şuan ben de olacaktı. Neyse beklerim. İnceleme konusu açar iseniz. Beni mutlaka etiketleyin. FPS ve performans artışına bakar iseniz çok sevinirim.

Geri
Yukarı