Windows 10 Pro 21H1 Türkçe 64 Bit ISO nereden bulunur?

Burada da önce üye olun diyor. Bekleyeceğiz kaçar yolu kalmadı. Ne zaman normal kullanıcılara ulaşır.
Evet hocam. Önce Insider sayfasında üye olun. Sonra Windows 10 Ayarlar sekmesinden Insider Program'a giriş yapın. Sizi Windows Update sayfasına yönlendirecek. Ve en son Beta Channel önizleme sürümünü indireceksiniz.

Ama dediğim gibi, çıkmak basit değil. Beklemekte fayda var. Zaten az kaldı.

Ah o ISO şu an ben de olacaktı. Neyse beklerim. İnceleme konusu açar iseniz. Beni mutlaka etiketleyin. FPS ve performans artışına bakar iseniz çok sevinirim.

@Enes3078 hocam siz OneDrive veya Google Drive'a yükleseniz herkese açık olarak linki arkadaşa paylaşsanız.

Evet hocam. Önce Insider sayfasında üye olun. Sonra Windows 10 ayarlar sekmesinden Insider Program'a giriş yapın. Sizi Windows Update sayfasına yönlendirecek. Ve en son beta Channel önizleme sürümünü indireceksiniz.

Ama dediğim gibi, çıkmak basit değil. Beklemekte fayda var. Zaten az kaldı.

Tamam kanka bekleyeceğim ben.

@Enes3078 hocam siz OneDrive veya Google Drive'a yükleseniz herkese açık olarak linki arkadaşa paylaşsanız?

Upload hızım 1mbps ama gerekirse gece sistemi açık bırakırım artık. Arkadaşın gönlü hoş olacaksa tamamdır. :)

Upload hızım 1Mbps ama gerekirse gece sistemi açık bırakırım artık. Arkadaşın gönlü hoş olacaksa tamamdır. :)

Hocam bende olsa yüklerdim ama Insider değilim bir kere yanlışlıkla olup buga girmişti oluyordum ayarlardan sonra yarısında geri vazgeçtim ondan sonra 1-2 ay önce geri bildirim merkezinde adımın altında Insider yazdığından anlamıştım o sırada hiç Insider güncellemeleri gelmemeişti.
Aslında Insider olup ISO'yu alıp geri çıkayım son zamanlarda sosyalde bu tarz konular arttı her konuya atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı