Windows 10 Pro 3,30 ₺

Dün saat 12 de sipariş vermiştim aradan 1 gün geçti hala hazırlık aşamasında. Kendilerine sorduğum soruya geri dönüş sağlamışlar onu da eklere ekledim. WhatsApp üzerinden kendilerine ulaşıp konu hakkında bilgi alacağım geri dönüş sağlarlar ise ben de buraya geri dönüş sağlarım.

1670317176199.png

Dün saat 12 de sipariş vermiştim aradan 1 gün geçti hala hazırlık aşamasında. Kendilerine sorduğum soruya geri dönüş sağlamışlar onu da eklere ekledim. WhatsApp üzerinden kendilerine ulaşıp konu hakkında bilgi alacağım geri dönüş sağlarlar ise ben de buraya geri dönüş sağlarım.

Eki Görüntüle 1594867
Whatsapptan yazdım, gün içerisinde gönderileceğini belirttiler. Gelirse güncellerim sizlere de fikir olur.

Yıllardır bu tür ucuz anahtarları kullanıyorum. Anakart/işlemci gibi önemli bileşenleri değiştirene kadar lisans iptal olmuyor. İlk kurulduğu donanıma yerleşik olarak kullanılabiliyor sadece. Satıcı güvenilir mi değil mi onu bilmem ama bu tür anahtarları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zamanında araştırmıştım, Microsoft Destek sayfalarında Microsoft çalışanlarının bunların yasal olduğunu yazdığını kendim gördüm.

Ef-sa-ne fiyat;) Normalde bu tür keyler en düşük 10-19₺ fiyatları görürdü. 3,5₺ fiyat baya iyi. Key geldiği sürece sorun yok:)

Ek bilgi: Korsanla alakası yok bu keylerin. Yıllarca kullandım. Yıllarca çalıştı hep. İster MAK ister retail olsun hiç sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı