Windows 10 Pro MAK Lisansı 5 TL!

Pinti software benim mağazam aldığınız tüm ürünler kişiye özel Retail keydir hiçbir sorun yaşamazsınız format sonrası da Microsoft hesabınıza bağlanacağı için etkinleşir, bilginize.

İyi günler hocam. Ben siparişimi tam olarak 1/02/2022 19:51 de teslim ettiğiniz müşterinizim. Öncellikle kodu Google'da arattığımda hiçbir sonuç çıkmadı ve bana özel Retail bir key olduğunu gördüm, teşekkür ederim bunun için. Hocam keyler telefon ile etkinleştirildiği için bu kadar uygun biliyorum. Nedense güvenemedim. Nedir, bu telefonla etkinleştirme? Bu keyi kullanabilmek için bilgisayarımda Microsoft hesabım ile oturum açmam gerek değil mi? (bilgisayarımda MS hesabı kullanmıyorum da) Bu keyler MS hesabına dijital lisans olarak kaydediliyor, herhangi bir donanımla alakası yok değil mi?
"Format sonrası da Microsoft hesabınıza bağlanacağı için etkinleşir, bilginize." demişsiniz hocam.
Format sonrası Microsoft hesabımla oturum açmazsam etkin olmaz, oturum açıp internete bağlanınca etkin olur, doğru mu anladım?
Bu sorulardan biri hem bana hem de alacak olan arkadaşlara yardımcı olacaktır.

Hocam bu Retail key mi, MAK key mi?

Bana gelen Retail idi hocam. Satıcının da yazdığına göre Retail olarak geliyor.

İyi günler hocam. Ben siparişimi tam olarak 1/02/2022 19:51 de teslim ettiğiniz müşterinizim. Öncellikle kodu Google'da arattığımda hiçbir sonuç çıkmadı ve bana özel Retail bir key olduğunu gördüm, teşekkür ederim bunun için. Hocam keyler telefon ile etkinleştirildiği için bu kadar uygun biliyorum. Nedense güvenemedim. Nedir, bu telefonla etkinleştirme? Bu keyi kullanabilmek için bilgisayarımda Microsoft hesabım ile oturum açmam gerek değil mi? (bilgisayarımda ms hesabı kullanmıyorum da) bu keyler ms hesabına dijital lisans olarak kaydediliyor, herhangi bir donanımla alakası yok değil mi?
"Format sonrası da Microsoft hesabınıza bağlanacağı için etkinleşir, bilginize." demişsiniz hocam.
Format sonrası Microsoft hesabımla oturum açmazsam etkin olmaz, oturum açıp internete bağlanınca etkin olur, doğru mu anladım?
Bu sorulardan biri hem bana hem de alacak olan arkadaşlara yardımcı olacaktır.

Bana gelen Retail idi hocam. Satıcının da yazdığına göre Retail olarak geliyor.

Selamlar,
Konuyu ben de Rus distribütör ile konuştum nedenini bilmiyorum ama Microsoft Rusya da daha ucuza alıyorlar sanırım, onlar da global partner yani. Wmcentre da 149 rubleden görebilirsiniz bu arada plati ye partnerlik zorunluluğu geldi. Benim satışını yaptığım keyler çalıntı değil yine Microsoft veriyor ama neden bu kadar ucuza bilmiyoruz. Aldığım tedarikçim on binlerce aldıklarını ve tüm dünyaya satış yaptıklarını söyledi, bende onların yalancısıyım. Microsoft bile keye orijinal der yani çünkü orijinal key. Retail tel aktivasyon da bazı Retail keylerde oluyor bazilarinda olmuyor. İkisi de Retail key.
Biz kimseden çalmıyoruz Rus distribütörden alıyoruz teşekkürler. Microsoft dijital hesabınıza kaydolur key oturum acmazsaniz format sonrası yeniden etkinlesmez.
1 dolara kendi sitesinde satmamakta kimse ama getcid. İnfo da sponsorlu ilan görebilirsiniz sağda solda.
Hocam keylerin tek Online hakkı olduğu için artık check edince Online hakları gidiyor bu yüzden. Ve telefon aktivasyon olayını tamamen yanlış anlamissiniz :) siz bir yeri anlamiyorsunuz sitemizdeki telesekreter otomatik olarak hallediyor sizin yerinize.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donanım haberde benzer bir soru sorulmuştu orada yazdığımin aynisini ilettim.

Nasıl aktif edeceğiz ben önceden KMS kullandım sonra lisans kaldırma işlemlerini yaptım şimdi nasıl etkinleştireceğim?

Temiz kurulum sonrası keyi girmeniz daha sağlıkli olacaktır.

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama, Microsoft bu keyler ile ilgili olarak Türkiye'de bir dava kaybetmiş. Aynısı Alman Federal Mahkemesi tarafında da var sanırım.

Geri
Yukarı