Windows 10 Pro MAK Lisansı 5 TL!

Selamlar,
Konuyu ben de Rus distribütör ile konuştum nedenini bilmiyorum ama Microsoft Rusya da daha ucuza alıyorlar sanırım, onlar da global partner yani. Wmcentre da 149 rubleden görebilirsiniz bu arada plati ye partnerlik zorunluluğu geldi. Benim satışını yaptığım keyler çalıntı değil yine Microsoft veriyor ama neden bu kadar ucuza bilmiyoruz. Aldığım tedarikçim on binlerce aldıklarını ve tüm dünyaya satış yaptıklarını söyledi, bende onların yalancısıyım. Microsoft bile keye orijinal der yani çünkü orijinal key. Retail tel aktivasyon da bazı Retail keylerde oluyor bazilarinda olmuyor. İkisi de Retail key.
Biz kimseden çalmıyoruz Rus distribütörden alıyoruz teşekkürler. Microsoft dijital hesabınıza kaydolur key oturum acmazsaniz format sonrası yeniden etkinlesmez.
1 dolara kendi sitesinde satmamakta kimse ama getcid. İnfo da sponsorlu ilan görebilirsiniz sağda solda.
Hocam keylerin tek Online hakkı olduğu için artık check edince Online hakları gidiyor bu yüzden. Ve telefon aktivasyon olayını tamamen yanlış anlamissiniz :) siz bir yeri anlamiyorsunuz sitemizdeki telesekreter otomatik olarak hallediyor sizin yerinize.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donanım haberde benzer bir soru sorulmuştu orada yazdığımin aynisini ilettim.

Temiz kurulum sonrası keyi girmeniz daha sağlıkli olacaktır.
Hocam mak keyi etkinleştirdikten sonra kendi bilgisayarımızdan kaldırıp başka bilgisayarda kullanabilirmiyiz?

Hocam MAK keyi etkinleştirdikten sonra kendi bilgisayarımızdan kaldırıp başka bilgisayarda kullanabilir miyiz?

MAK keyin bir count değeri mevcut hocam, işe yarayabilir. Bence aynı keyi Google da aratın, karşınıza bir forum çıkacak orada milyonlarca kullanıma sahip MAK keyler bulabilirsiniz :)
Not: Ceza yemiştim bu yüzden çok geç mesaj attım.

Ne olacağını bilemeyiz. Kimse garantisini veremez. Ben deneme sürümü kullanma taraftarıyım. Wallpaper değiştirmek çok önemli sanki.

Etkinleştirmek size ne katacak?
Yıllardır key ile Windows kullanıyorum. Yıllardır da bu forumdayım. İlk kez, "wallpaper çok mu önemli?" diye bir argüman okudum. İlginç cidden.

Ne olacağını bilemeyiz. Kimse garantisini veremez. Ben deneme sürümü kullanma taraftarıyım. Wallpaper değiştirmek çok önemli sanki.

Etkinleştirmek size ne katacak?
Wallpaper değiştirmenin önemsiz olduğunu düşünen tek insan sizsiniz herhalde. Deneme sürümünde çoğu ayara erişemiyorsunuz ayrıca çoğu güvenlik materyalinden de mahrum kalıyorsunuz. Etkinleştirmek bize ekstra koruma, daha çok kişiselleştirme ve güvenlik katacak. İstiyorsanız deneme kullanın ama başka insanları doğru yoldan caydırmayın.

Selamlar,
Konuyu ben de Rus distribütör ile konuştum nedenini bilmiyorum ama Microsoft Rusya da daha ucuza alıyorlar sanırım, onlar da global partner yani. Wmcentre da 149 rubleden görebilirsiniz bu arada plati ye partnerlik zorunluluğu geldi. Benim satışını yaptığım keyler çalıntı değil yine Microsoft veriyor ama neden bu kadar ucuza bilmiyoruz. Aldığım tedarikçim on binlerce aldıklarını ve tüm dünyaya satış yaptıklarını söyledi, bende onların yalancısıyım. Microsoft bile keye orijinal der yani çünkü orijinal key. Retail tel aktivasyon da bazı Retail keylerde oluyor bazilarinda olmuyor. İkisi de Retail key.
Biz kimseden çalmıyoruz Rus distribütörden alıyoruz teşekkürler. Microsoft dijital hesabınıza kaydolur key oturum acmazsaniz format sonrası yeniden etkinlesmez.
1 dolara kendi sitesinde satmamakta kimse ama getcid. İnfo da sponsorlu ilan görebilirsiniz sağda solda.
Hocam keylerin tek Online hakkı olduğu için artık check edince Online hakları gidiyor bu yüzden. Ve telefon aktivasyon olayını tamamen yanlış anlamissiniz :) siz bir yeri anlamiyorsunuz sitemizdeki telesekreter otomatik olarak hallediyor sizin yerinize.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donanım haberde benzer bir soru sorulmuştu orada yazdığımin aynisini ilettim.

Temiz kurulum sonrası keyi girmeniz daha sağlıkli olacaktır.
Pinti Store , PintiPin , Key Yazılım Software artık ne ddiyim bilemedim , Sadece konuyu okudum aldım bir bakım dedim 4 farklı yerden alım yaptım 3 kod aynı Komedi ya private dediği kod herkes atıyor. Sırf bunu yazmak için Hesap açtım Bu başka bir mağazanız buda başka bir mağazanız. Diğer mağazanızdanda Mesaj attınız üşendim hesabı açmaya . Microsoft retail kod evet. Herkes aynı atıyorsunuz Retail kodu. Benim okuduğuma göre 1 cihaz içindir retail ürünler. Burdan araştırırken okumalarımda güven verdiydiniz. Aldım ama anladım Mağaza adı hemen değişti Sağlık olsun 5x3=15₺ sizler aldınız bizde 3 kod aldımızla kaldım. Ürünler internetten buldum aynı kodu. 😇

Yeni konular

Geri
Yukarı