Windows 10 Pro 3,30 ₺

Arkadaşlar "korsan mı?" sorusunu sormayın windows 10-11 PRO fiyatı şu anda ₺5.199,00 en iyi ihtimalle key elinde kalan bir mağaza satıyorsa ve 3-5 senelikse ₺700,00-₺1.500,00 Aralığında olabilir. Bunun altında satın aldığınız key kodları korsan yazılımlar tarafından insanların bilgisayarından çalınmış vs. key kodlarıdır.

EPPTAVM de Chrome same site issue (3D Güvenlik ekranı telefon onayı sonrası site ziyaretçi verileri sıfırlanıyor.) mevcut olabilir, banka/kredi kartınızdan ücret kesilmiş mi kontrol edin, kesilmişse EPPTAVM destek hattına başvurun.

Benim Kişisel düşüncem bilgisayarınızda devlet sırları yoksa veya kurumsal bir bilgisayar değil ise KMS Auto ile lisanslayabilirsiniz. Yıllarca öyle yaptım, yaptık başımıza bir şey gelmedi. Bu key kodları da benzer yoldan onaylanıyor. KMS Auto komut ekranından bünyesindeki çalıntı key kodlarını deniyor ve KMS Sunucuları üzerinden onaylatmayı deniyor.

Windows 10 kalıcı lisans. Exe var bende 220 kilobyte 😁

KMSpico vardır içinde

Arkadaşlar "korsan mı?" sorusunu sormayın Windows 10-11 Pro fiyatı şu anda ₺5.199, 00 en iyi ihtimalle key elinde kalan bir mağaza satıyorsa ve 3-5 senelikse ₺700, 00-₺1.500, 00 Aralığında olabilir. Bunun altında satın aldığınız key kodları korsan yazılımlar tarafından insanların bilgisayarından çalınmış vs. key kodlarıdır.

EPPTAVM de Chrome same site issue (3D Güvenlik ekranı telefon onayı sonrası site ziyaretçi verileri sıfırlanıyor.) Mevcut olabilir, banka/kredi kartınızdan ücret kesilmiş mi kontrol edin, kesilmişse EPPTAVM destek hattına başvurun.

Benim Kişisel düşüncem bilgisayarınızda devlet sırları yoksa veya kurumsal bir bilgisayar değil ise KMS Auto ile lisanslayabilirsiniz. Yıllarca öyle yaptım, yaptık başımıza bir şey gelmedi. Bu key kodları da benzer yoldan onaylanıyor. KMS Auto komut ekranından bünyesindeki çalıntı key kodlarını deniyor ve KMS Sunucuları üzerinden onaylatmayı deniyor.

İşte KMS programlarının iç yüzünü bilmiyoruz, arka planda kim bilir ne yapıyor. Bu yüzden üç beş kuruş verip temiz bir key yazıyoruz. Derdimiz korsan orijinal değil zaten.

Burada 3 liraya yasal olarak bin liralık yazılımı aldığını zanneden varsa elimde kelepir boğaz köprüsü var.

Aynı key korsan bir sitedede olsa o key kullanılamaz hocam, aile paylaşımı tarzı bir olay yok tek kullanımlıktır bu keyler ayrıca farklı satıcı olabilir.
Aynı kodu 100 kişiye satıyorlar hocam. Tek kullanımlık değil bu keyler. Sanırım eğitim kurumu olduğunuzu doğrulayınca windows böyle bir
kod veriyor bu da öyle bir kod birsürü bilgisayarda aktifleştirilebiliyor ama patlaya da bilirsiniz kod iptal edilirse. Onun dışında korsan olarak keylemekten bir farkı yok bunların çoğunun mak key veriyor %80 i . keyleme mantığı da mak ile aynı zaten gereksiz 3.5 tl nizi kaptırmayın gidin bi çikolata yiyin.

Arkadaşlar "korsan mı?" sorusunu sormayın Windows 10-11 Pro fiyatı şu anda ₺5.199, 00 en iyi ihtimalle key elinde kalan bir mağaza satıyorsa ve 3-5 senelikse ₺700, 00-₺1.500, 00 Aralığında olabilir. Bunun altında satın aldığınız key kodları korsan yazılımlar tarafından insanların bilgisayarından çalınmış vs. key kodlarıdır.

EPPTAVM de Chrome same site issue (3D Güvenlik ekranı telefon onayı sonrası site ziyaretçi verileri sıfırlanıyor.) Mevcut olabilir, banka/kredi kartınızdan ücret kesilmiş mi kontrol edin, kesilmişse EPPTAVM destek hattına başvurun.

Yoo hiç de öyle değil yani 700 TL'nin altında da Windows 10 Pro OEM olarak satın alabiliyosunuz
Ben Alfam Teknoloji satıcısından Hepsiburada ve Çiçeksepeti üzerinden
3 adet Windows 10 Pro satın aldım hem de hepsi DVD'li olarak geldi
Ha eksi yanı 1607 sürüm ISO dosyalarına sahip
Sonuç olarak hepsinde de OEM ürün anahtarı var

Dosya Ekleri

• 20221129_094136.jpg
    20221129_094136.jpg
    87,4 KB · Görüntüleme: 38
Yoo hiç de öyle değil yani 700 TL'nin altında da Windows 10 Pro OEM olarak satın alabiliyosunuz
Ben Alfam Teknoloji satıcısından Hepsiburada ve Çiçeksepeti üzerinden
3 adet Windows 10 Pro satın aldım hem de hepsi DVD'li olarak geldi
Ha eksi yanı 1607 sürüm ISO dosyalarına sahip
Sonuç olarak hepsinde de OEM ürün anahtarı var

Hocam milletimizin kronik hastalığıdır bilgisi olmadığı konularda "bu iş aklıma yatmadı, kesin böyledir" diye ahkâm kesmek. Microsoft'un kendi destek sayfasında kendi personeli tarafından yazılmış "evet bu anahtarlar yasaldır, donanımlarla birlikte OEM'lere verilen anahtarlardır ancak ilk kurulduğu donanımla çalışır" cevabı var. Windows 10 çıktığından beri bu anahtarlardan 8-10 tane aldım, arkadaşlarma aldırdım. Bir tanesi bile sonradan patlamadı. Ayrıca Windows'ta Microsoft hesaplarınızla oturum açarsanız ve tarayıcıdan Microsoft Account sayfanıza giderseniz cihazlarınızın lisanslı bir şekilde kayıtlı olduğunu görürsünüz.
Bunlara rağmen hâlâ içine sinmeyen varsa Google'da KMSpico ve türevlerini aratıp bilgisayarında ne olduğunu bilmediği Exe'leri çalıştırmaya devam edebilir:
Herkes köprüsünü kendisine saklasın.

Geçmişte gördüğüm yanıtı aradım, onu bulamadım ama şunu buldum:

Bu soruya verdiği yanıtta Monica Cam demiş ki, "Retail anahtarınızı başka bir bilgisayara taşıyabilir ve Microsoft'tan destek almaya devam edebilirsiniz". OEM lisanslarla ilgili olarak kendisinden 4 gün önce yanıt veren Andre Da Costa'yı yalanlamamış, onun aksine bir iddiada bulunmamış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı