Windows 10 Pro 64 Bit mavi ekran hatası

huseyin123098

Centipat
Sürekli mavi ekran hatası alıyorum nedenini tam çözemedim RAM'ler sağlam NVIDIA driver indirtikten sonra oluyor galiba driviri silince olmuyor. NVIDIA'nın GeForce GTX 1660 436.30 güncellemesini bilgisiyar tehdit olarak ya da sahtesi olarak algılıyor bazen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı durum söz konusu. System service exception hatası alıyorum. RAM' leri test ettim sıkıntı yok ekran kartı sürücüsünü silip kurdum şu an mavi ekran vermiyor.

C:\Windows\Minidump yolundaki DMP dosyalarını upload edebilir misiniz? Bu şekilde yardımcı olamayız.

bende de aynı durum söz konusu. System service exception hatası alıyorum. RAM'leri test ettim sıkıntı yok ekran kartı sürücüsünü silip kurdum şu an mavi ekran vermiyor.
Kardeşim bana da yardım eder misin? Eski sürümünü mü kurayım yoksa yenisini tekrar mı?
C:\Windows\Minidump yolundaki DMP dosyalarını upload edebilir misiniz? Bu şekilde yardımcı olamayız.

NVIDIA destekle iletişime geçtim bana bu dosyaların düzgün olduğunu söylediler ama sorunumu çözemediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı