Windows 10 Pro etkinleştirilme kodu sıfırlanmıyor

253984

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Windows 10'a ilk PC aldığımda bütcem olmadığı için KMSpico kurdum ve Pro olarak etkinleştirdim fakat arka kapı açar virüs girer diye orijinal Windows lisansına geçmek istiyorum. KMSpico'yu bilgisayarımdan kaldırdım. Buradaki konulara bakarak CMD komut sistemini yönetici olarak çalıştırıp gerekli lisans silme adımlarını gerçekleştirdim. Hatta yine CMD üzerinden komut ile kontrol ettiğimde lisans silinmiş göründü.

Kullandığım komutlar:
Slmgr /upk.
Slmgr /cpky.
Slmgr. VBS -upk (kontrol için)

Ancak bilgisayarı kapatıp açtım, güncelleme kontrolü yaptım hala Windows 10 Pro etkinleşmiş görünüyordu. Temiz kurulum yapayım düzelir diye düşündüm, biçimlendirme yapıp format attım yeni Windows'u etkinleştirme kodum yok diyerek başlattım ama internete bağlanınca yine lisans otomatik etkinleşti. Kurtulamıyorum bu KMSpico tarafından gelen lisanstan. Anakarta mı yüklendi nasıl silinir anlamadım. KMSpico tamamen silinmemiş olabilir mi? Kaspersky internet Security orijinal lisanslı kullanıyorum bilgisayarda virüs çıkmıyor. Malwarebytes trial kurdum o da temiz. Yardımcı olursanız çok makbule geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• 4.jpg
    4.jpg
    112,9 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri
Yukarı