Windows 10 Pro girilen etkinleştirme anahtarı ile veriler çalınabilir mi?

onder007

Femtopat
Daha fazla  
Yeni bilgisayar topladım ve buna bir de orijinal windows 10 Pro ürün anahtarı satın aldım. Ne için 11 almadın diyecek olanlar için söyleyeyim, 11'in çok hoşuma giden 1-2 özelliği var ancak yine de 10'a daha aşinayım ve 10'u seviyorum.

Bu etkinleştirme anahtarını PC'ye girdim, herhangi bir sorun yok şimdilik ama aklıma takıldı, sormak istedim. Verilerim herhangi bir şekilde çalınmaz değil mi? Ne bileyim, kodun gerçek sahibi izleyebilir, birtakım yetkileri vardır vs. gibi. Olmaz ama yine de çekindim, sizlere de danışmak istedim. Bu konularda bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bilgisayar topladım ve buna bir de orijinal Windows 10 Pro ürün anahtarı satın aldım. Ne için 11 almadın diyecek olanlar için söyleyeyim, 11'in çok hoşuma giden 1-2 özelliği var ancak yine de 10'a daha aşinayım ve 10'u seviyorum.

Bu etkinleştirme anahtarını PC'ye girdim, herhangi bir sorun yok şimdilik ama aklıma takıldı, sormak istedim. Verilerim herhangi bir şekilde çalınmaz değil mi? Ne bileyim, kodun gerçek sahibi izleyebilir, birtakım yetkileri vardır vs. gibi. Olmaz ama yine de çekindim, sizlere de danışmak istedim. Bu konularda bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi?

Normal bir sekilde ayarlardan etkinlestirdiyseniz hiçbir sorun olmaz.

Bu etkinleştirme anahtarını PC'ye girdim, herhangi bir sorun yok şimdilik ama aklıma takıldı, sormak istedim. Verilerim herhangi bir şekilde çalınmaz değil mi? Ne bileyim, kodun gerçek sahibi izleyebilir, birtakım yetkileri vardır vs. gibi.
Hayır? O keyi Microsoft üretiyor. Hiçbir sıkıntı olmaz. Tabi KMS gibi korsan yazılım kullanırsanız orası başka.

Geri
Yukarı