Windows 10 Pro için key önerisi

RetR0_Z

Decapat
Hepinize merhaba dostlar, yaklaşık 1 yıldır Windows 10 Pro'yu etkinleştirmeden kullanıyorum ve son günlerde beni rahatsız etmeye başladı, kısaca sizden istediğim Hepsiburada, Trendyol gibi sitelerden bana önerebileceğiniz keyler atmanız. Ayrıca size bir sorum var bu keyler zararlı mı ya da herhangi bir riski var mı keylerin? İnternette daha ucuz olmasını anlamdıramıyorum ve bu işlerden pek de anlayan birisi değilim, şimdiden önerileriniz ve cevaplarınız için teşekkürler.

Kendim almadım ama bu siteyi önerenler var.

Ben belirttiğim gibi Trendyol veya Hepsiburada gibi sitelerden hızlıca almak istiyorum genelde yabancı olduğum sitelerden alışveriş yapmak çok istemem ama yine de öneriniz için teşekkürler ayrıca teknik bilgiye sahipseniz bu keylerin zararlı olup olmadığını bana anlatabilir misiniz?

Ben belirttiğim gibi Trendyol veya Hepsiburada gibi sitelerden hızlıca almak istiyorum genelde yabancı olduğum sitelerden alışveriş yapmak çok istemem ama yine de öneriniz için teşekkürler ayrıca teknik bilgiye sahipseniz bu keylerin zararlı olup olmadığını bana anlatabilir misiniz?

Çok bilgim yok ama zararlı değiller. Trendyol'da da satılıyor onlara da bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı