Windows 10 Pro için key önerisi

Şahsi olarak key almak gibi bir saçmalık yapmıyorum konsol üzerinden Windows 11 promu lisanslı hale getiriyorum 2 dakika da her formattan sonra.

Kendimde üşengeçliğimden dolayı o şekilde yapmıştım ama arkadaşım belli bir yere kadar para ödemeyi sorun etmiyor. Bir de bir iki yerden bir şeyler duymuş ki bende duydum o yüzden güvenilir ve ucuz bir lisans arıyoruz hocam.

Pro'ya özel bir ihtiyaç yok ise Home almasını öneririm.
Her nimetin bir külfeti vardır.
Yemeyeceğiniz nimetin külfetini taşımak zorunda kalmayın. :)

Hocam arkadaşıma şimdi sordum Pro almak istiyormuş.

Kendimde üşengeçliğimden dolayı o şekilde yapmıştım ama arkadaşım belli bir yere kadar para ödemeyi sorun etmiyor. Bir de bir iki yerden bir şeyler duymuş ki bende duydum o yüzden güvenilir ve ucuz bir lisans arıyoruz hocam.

Kaçak key satın almaktansa gidip kendi keyini kendin oluştur. GitHub - massgravel/Microsoft-Activation-Scripts: A Windows and Office activator using HWID / Ohook / KMS38 / Online KMS activation methods, with a focus on open-source code and fewer antivirus detections. okuma yazma bilen herkes 30 saniyede yapabilir.

Arkadaşım güvenilir olmadığını düşünüyormuş hocam key olarak güvenilir bir öneriniz var mı acaba?
Hocam arkadaşın açık kaynak kodlu ve yıllardır ortalıkta olan activation scripte güvenmeyipte kıytırıktan kaçak key satan internet sitelerine KREDİ KARTI bilgilerini verip key satın alıcaksa arkadaşında bir sorun var bence.

Elbette kendi bilir.
Yıllarca W7 ultimate, sonrasında ise W10 pro kullandım. Yaw cidden saçmalamışım.
Sırf adı yüzündendi.

Neden dolayı Pro alması gerektiğini biliyor ise kesinlikle Pro almalı.
Pro tercih etmesinin sebebini kendisi bilmiyorsa, Pro ise Home'den iyidir gibi bir nedenle alıyorsa hata ediyor. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı