Windows 10 Pro ISO ile kurulum yapılırsa etkinleşir mi?

Şu anda kullandığınız versiyon nedir? Windows 8.1 Pro 32 bit Türkçe gibi.
Kendi sürümünüze göre yükseltme yapın. 32 Bit Windows kullanıyorsanız 64 bit Windowsa ayarlarınızı ve programları koruyan ilk seçenek ile geçmeniz mümkün olmaz. 2. seçeneği seçip yükseltirsiniz.

Şu anda kullandığınız versiyon nedir? Windows 8.1 Pro 32 bit Türkçe gibi.
Kendi sürümünüze göre yükseltme yapın. 32 Bit Windows kullanıyorsanız 64 bit Windowsa ayarlarınızı ve programları koruyan ilk seçenek ile geçmeniz mümkün olmaz. 2. seçeneği seçip yükseltirsiniz.
Windows 7 Home Premium 32 bit kullanıyorum korsan crackli. Yükseltme yaparken ne yapacağım ?

Şunu baştan deseniz. Korsan sürümlere yardım edilmiyor forumda. Kafanıza göre kurun lisanslı sürüm kullanamayacağınız için bence temiz kurulum yapıp Pro kurun. Kurduğunuz programlar kalsın istiyorsanız Windows 10 Home 32 bit Türkçe indirin ve yükseltmede ilk seçeneği seçin.

Bende de aynı sorun vardı. Araştırdım biraz KMSpico programının en son sürümüyle hallettim. Yoksa kişiselleştirmeler falan kilitli uyuz oldum.

Şunu baştan deseniz. Korsan sürümlere yardım edilmiyor forumda. Kafanıza göre kurun lisanslı sürüm kullanamayacağınız için bence temiz kurulum yapıp Pro kurun. Kurduğunuz programlar kalsın istiyorsanız Windows 10 Home 32 bit Türkçe indirin ve yükseltmede ilk seçeneği seçin.

Ben Windows 10 Home 32 Bit indirsem lisans aktif olur mu ? Ve bir de dreamspark'ı bekliyorum.

Bende de aynı sorun vardı. Araştırdım biraz KMSpico programının en son sürümüyle hallettim. Yoksa kişiselleştirmeler falan kilitli uyuz oldum.
KMSpico zararlı trojanlı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı