Windows 10 Pro Key önerisi

Efendim vermiyor, 2 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntı oluşmadı. Hem siz 15 TL'ye aldığınız kodların ne kadar güvenli olduğunu biliyor musunuz?

Allah aşkına koddan ne zarar gelebilir açıklar mısın bana bir de gelmiş crack savunuyor burada ya.
Kodu yazınca fbi gelip evi basıcak değil mi :D.

Allah aşkına koddan ne zarar gelebilir açıklar mısın bana bir de gelmiş crack savunuyor burada ya.
Kodu yazınca fbi gelip evi basıcak değil mi :D.
Belki kodu satan kod bir virüs ile sızdırıldıktan sonra kullanıcının bilgilerini ele geçirecek☺
Belki kodu satan kod bir virüs ile sızdırıldıktan sonra kullanıcının bilgilerini ele geçirecek☺
Ben sizin kodunuz hatalı demiyorum,benim yöntemim de denenebilir diyorum.

Gülüyorum sadece :D gidip bilmediğiniz bir programda yaptığınız crack işlemi daha tehlikeli Windows'un kendi verdiği Key'den bilgilerimizi çalacaklar değil mi kodlar ile :D.

Hocam konu dışı ama yeni üye oldum sayılır. Sen mesaj yazınca kendi ayarladığın sistem gözüküyor ya. Onu nereden ayarlıyorsun?
Konuyu diyorsan onu konu eklemeye çalıştığın da kendin seçiyorsun.
Değildir, 15TL'ye bile alabilirsiniz. İsterseniz TeamViewer kurun ücretsiz bir şekilde etkinleştireyim.
Windows Virüs olarak algıladığı için korkuyorum indirmem ben.
Link gönderen ve mesaj yazan herkese teşekkür ederim sizce neden böyle ucuz kodlar var çoğu 700-800₺ arası satılan Key'ler bu kadar ucuza satılıyor hatta bazen da ha pahalı anlamıyorum 🤔

Hocam herhangi bir program yüklemenizi kesinlikle önermem. Asıl onlarda virüs olabilir. Siz herhangi bir siteden ucuza 15- 20 tl'ye oem key satın alın. Verdikleri kodu lisans anahtarı bölümüne yapıştırın. Bundan kesinlikle bir sorun olmaz zaten orijinal windowsu etkinleştiriyorsuni windowsun kendi kod yerine yapıştırıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı