Windows 10 Pro key tavsiyesi

irrelephant

Hectopat
Arkadaşlar selam. KMSpico'yla kullandığım bilgisayarımı bu illetten kurtarma kararı aldım. OEM key mi yoksa Retail key mi alsam karar veremedim. Ayrıca nereye güvenip satın alacağımı da bilmiyorum. Orijinal key satan ve sorun yaşamayacağım satıcı önerebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. KMSpico'yla kullandığım bilgisayarımı bu illetten kurtarma kararı aldım. OEM key mi yoksa Retail key mi alsam karar veremedim. Ayrıca nereye güvenip satın alacağımı da bilmiyorum. Orijinal key satan ve sorun yaşamayacağım satıcı önerebilirseniz sevinirim.

OEM anakartına gömülür ve başka PC'de kullanamazsın. Windows yüklemelerinde artık anahtar girmen gerekmez ve bu yüzden sorun da çıkarmaz. Retail Key'ler her seferinde girmeni ister. Başka PC'ye geçince de kullanırsın. Yani Retail.
Orijinal istiyorsan Microsoft tun kendi sitesinden alabilirsin.

OEM anakartına gömülür ve başka PC'de kullanamazsın. Windows yüklemelerinde artık anahtar girmen gerekmez ve bu yüzden sorun da çıkarmaz. Retail Key'ler her seferinde girmeni ister. Başka PC'ye geçince de kullanırsın. Yani Retail.
Orijinal istiyorsan Microsoft tun kendi sitesinden alabilirsin.
Orijinal demem sanırım yanlış oldu. Kastettiğim güvenilir ve sıkıntı çıkarmayacak bir site. Nasıl olsa bunların büyük çoğunluğu win7 keyi sanırım.

Orijinal demem sanırım yanlış oldu. Kastettiğim güvenilir ve sıkıntı çıkarmayacak bir site. Nasıl olsa bunların büyük çoğunluğu Windows 7 keyi sanırım.

Çok site var 100 TL ve üzeri keyler var ama tek kullanımlık oluyor genelde format attığın an çöp oluyor genelde o keyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı