Çözüldü Windows 10 Pro key Windows 11 Home'da çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aberdeen

Picopat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Sağlam lisanstan Windows 10 Pro key aldım. Windows 11'de de kullanabiliyor olmam lazımken hata veriyor bunu nasıl çözebilirim? Etkinleştirme bölümüne girince 0xC004F213 hatası veriyor ki bunun sebebi etkin olmaması ama keyi girdikten sonra 0xc004f050 hatası veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Durumu şöyle çözdüm; Burada sosyalde paylaşılan eski bir konuda bulduğum tek kullanımlık olmayan bir Home'dan Pro'ya yükseltme kodunu kullanıp Windows 11 Pro yaptım. Sonrasında satın almış olduğum keyi kullanıp etkinleştirdim. Home'dan Pro'ya olan kodu normalde kabul etmezken bilgisayarın internet bağlantısını kesip o şekilde deneyince kabul etti. Sorun çözülmüş oldu. Teşekkürler.
İyi akşamlar. Sağlam lisanstan Windows 10 Pro key aldım. Windows 11'de de kullanabiliyor olmam lazımken hata veriyor bunu nasıl çözebilirim? Etkinleştirme bölümüne girince 0xC004F213 hatası veriyor ki bunun sebebi etkin olmaması ama keyi girdikten sonra 0xc004f050 hatası veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Başlıkta Windows 10 Pro key Windows 11'de etkinleştirilmiyor yazıyor etkinleştirilmemesi normal Windows 11 Pro sistemde kullanabilirsiniz.

Eğer Windows 11 Pro olduğu halde etkinleştirilmiyorsa sağlam lisans ile iletişime geçin sitesinde canlı destek bölümü mevcut.

11 Pro'ya ücretsiz yükseltme yapabilir miyim peki

Home sürümünden Pro'ya geçemezsiniz bazı CMD kodlarıyla geçmek mümkün ama sağlıklı olacağını düşünmüyorum en iyisi format atmanız olacaktır. Windows 11 format ekranında keyinizi girerek etkinleştirme yapabilirsiniz ben sağlam lisanstan lisans anahtarını aldığımda etkinleştirmeyi Windows 11 format ekranında yapmıştım ardından Microsoft hesabımıda girerek Lisansı Microsoft hesabıma bağlamıştım. Aynı şekilde bende sizin gibi Windows 10 Pro ürün anahtarı almıştım.

Durumu şöyle çözdüm; Burada sosyalde paylaşılan eski bir konuda bulduğum tek kullanımlık olmayan bir Home'dan Pro'ya yükseltme kodunu kullanıp Windows 11 Pro yaptım. Sonrasında satın almış olduğum keyi kullanıp etkinleştirdim. Home'dan Pro'ya olan kodu normalde kabul etmezken bilgisayarın internet bağlantısını kesip o şekilde deneyince kabul etti. Sorun çözülmüş oldu. Teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı