Windows 10 pro lisansı için öneri

SuperFrank

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, lisans satan 3-4 tane satıcıya (gittigidiyor, lisansbudur vs.) sattıkları kodun mak mi oem mi olduğunu sordum ama yanıt alamadım.Yakın zamanda oem ya da retail kod alan birileri varsa yardımcı olabilir mi?

Almadım ama burayı öneriyorum.

Buradan yanıt alamadım.Binden fazla yorum var bir tane lisans türüyle ilgili yorum yok.Linke girip bir daha baktım da en altta bir de facebook yorumları var inanmayın kendileri yazıyor bu memnuniyet yorumlarını diye şikayet etmiş.

Bu OEM vs. diye satılan keylerin olayı nedir? Güvenlik açığı doğurur mu? Ne yapmalıyız? @Ali Güngör , @Recep Baltaş ya da @MF hocalarım müsait oldugunuzda bakarsanız sevinirim. Bu aralar fiziksel ve dijital hırsızlıklar fazlasıyla arttı, dikkatli olmak lazım.

Bu OEM vs. diye satılan keylerin olayı nedir? Güvenlik açığı doğurur mu? Ne yapmalıyız? @Ali Güngör , @Recep Baltaş ya da @MF hocalarım müsait oldugunuzda bakarsanız sevinirim. Bu aralar fiziksel ve dijital hırsızlıklar fazlasıyla arttı, dikkatli olmak lazım.
Herhangi bir sorun yaratmıyorlar. Sadece windows bu keyleri kullanan varsa lisansı iptal edeceğini söylüyor fakat lisansı iptal olan hiç kimseye rastlamadım. Kendim dahil

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı