Windows 10 pro lisansı için öneri

Yakın zamanda sorunsuz OEM ya da retail key satın alan arkadaşlar link gönderebilir mi?

09.04.2020 tarihinde verdiğim link üzerinden key satın aldım. Yarım saat sürmeden key mail adresime gönderildi. Bilgisayarıma kurulum yaptım ürün etkinleştirildi. Herhangi bir problem ile karşılaşmadım.

09.04.2020 tarihinde verdiğim link üzerinden key satın aldım. Yarım saat sürmeden key mail adresime gönderildi. Bilgisayarıma kurulum yaptım ürün etkinleştirildi. Herhangi bir problem ile karşılaşmadım.
cmd'yi yönetici olarak çalıştırıp slmgr -dli komutu girildiğinde lisans durumu karşısında ne yazıyor?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
Ucuz key satan yerlerden almamanızı öneririm.
Haklısınız ama bir alternatif yok.Direkt microsofttan lisans almak pahalının dışında mantıksız.Dünyanın her yerinde insanlar bunu yapıyor.Kinguinden almaya kalksam orada da en ucuz 200 tlye satıyorlar ve o keyin de garantisi yok...

Merhaba, lisans satan 3-4 tane satıcıya (gittigidiyor, lisansbudur vs.) sattıkları kodun mak mi oem mi olduğunu sordum ama yanıt alamadım.Yakın zamanda oem ya da retail kod alan birileri varsa yardımcı olabilir mi?
Elinizde yasal windows 8 lisansı var ise hala ücretsiz yükseltme yapabiliyorsunuz. Lisansınız dijital olarak etkinleştiriliyor. Bunun için aktif bir windows8 sistemi gerekiyor. Eziyetli bir yol olsa bile denemek isterseniz herhangi bir talebim olmadan windows 8 lisansı paylaşabilirim.

Elinizde yasal windows 8 lisansı var ise hala ücretsiz yükseltme yapabiliyorsunuz. Lisansınız dijital olarak etkinleştiriliyor. Bunun için aktif bir windows8 sistemi gerekiyor. Eziyetli bir yol olsa bile denemek isterseniz herhangi bir talebim olmadan windows 8 lisansı paylaşabilirim.
Abimin bilgisayarında win 8 kullanmıştım ve çok sıkıntılıydı.Autocad gibi programlar kullandığı için dosyalarını silmeden windows 10'a yükseltmemi istemişti.Temiz kurulum yapmadan bir sürü sorun yaşadı.Sonrasında temiz kurulum yapmıştım.Cevap için sağolun fakat win 8 ile uğraşmak istemem.

Abimin bilgisayarında win 8 kullanmıştım ve çok sıkıntılıydı.Autocad gibi programlar kullandığı için dosyalarını silmeden format atmamı istemişti.Temiz kurulum yapmadan bir sürü sorun yaşadı.Sonrasında temiz kurulum yapmıştım.Cevap için sağolun fakat win 8 ile uğraşmak istemem.
Yanlış anladığınızı düşünüyorum. Linux dağıtımı kullandığım bir cihazım var. Haliyle lisansı şu anda boşa çıktı. Lisansı kullanıp win8 yükleyip win10 a geçip dijital olarak lisansı tanıtırsanız tekrar temiz kurulum ile windows10 kullanabilirsiniz.

Yazılım Budur güvenilir satıcılardan biri. Sosyal'de çokça tercih edilen ve önerilen bir yer. Ben 1-2 yıl önce Windows 10 Pro almıştım halen kullanıyorum. Anakart bile değiştim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı