Windows 10 Pro OEM lisans önerisi

yunusemreesrky

Picopat
Herkese merhaba. 6 ay öncesine kadar maalesef KMSpico kullandım ama dün PC'yi Windows 10'un verdiği hizmetle sıfırladım ve lisansınız yakında dolacak dedi. Ben de internetteki bulduğum “slmgr -rearm” CMD koduyla lisans süremi sıfırladım ve lisansız hale getirdim. Çoğu zamandır korsan kullanmıyorum, tövbeliyim. Bunun için 39,99 TL'ye Windows 10 Pro Key buldum güvenlir mi? Yarın karta parayı yatırıp almayı düşünüyorum.

Site budur Windows 10 Pro Lisans, Windows 10 Pro Key, Windows 10 Lisans, Windows 10 yardımcı olursanız sevinirim.

Flakko

Picopat
Softexen adlı siteden almıştım bayağı iyi. Key'i girince aktif olmayacak aldığınız Key. Telefonla etkinleştirme seçeneği ile yapıyorlar. Bayağı iyi bir site.

Bruher

Picopat
Ben Sağlamlisans'tan aldım hiç sıkıntı çıkmadı tavsiyemdir ayrıca Retail keylere de bakabilirsin.

PashaReyiz

Decapat
Makaleler
1
Yer
Dünyanın diğer ucu
Jetlisans oradan 30TL'ye almıştım sorunsuz bir şekilde aldım kod direk hesabıma geldi.

HoneyMonkey

Centipat
Yer
İZMİR
[email protected] adresine mail atın gönderdiğinize dair forum nickinizi yazıp buraya yorum atın.Sadece Teknopat kullanıcılarına özel önce lisansı teslim ediyor sonrasında ücret alıyorum. Fiyat 25 tl OEM lisanstır direkt mail adresinize yollanır.

Yukarı