Çözüldü Windows 10 Pro'da Valorant kurduktan sonra sistem geç açılıyor

• Konuyu başlatan aicod
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 304
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aicod

Decapat
Daha fazla  
Merhaba MSI marka bir laptopum var. Dün Valorant indirdim ve kurdum. Kurduktan sonra bilgisayarımın açılışı aşırı derecede yavaşladı. Eskiden Power tuşuna bastıktan 5 saniye sonra açılan bilgisayar rahat 1-2 dakikada açılıyor. Uygulamayı kaldırdım fakat sorun hala aynı. Sistemi geri alacaktım 2 tane seçenek var birisi Valorant'ı indirdiğim nokta diğeri de bilgisayarcının format attığı nokta(belki driverlerdan sonraki aşamada nokta oluşturmuştur).oraya alırsam da sürücüleri tek tek kurmam gerekir(belki de driverlardan sonra seçilen bir noktadır bilemiyorum) diye bu riske hiç girmiyorum ne yapacağımı bilmiyorum. İnternette de arattığımda bu sorunla karşılaşan insanların bir hayli çok olduğunu ve Vanguard'ın bunu yaptığını okudum. Sizden yardım bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    29,8 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulamayı silmeden önce ilk başta öyle denemiştim fakat o da sonuç vermeyince kaldırmak zorunda kaldım.2 çözüm(!)'de de hala sorunum devam etti :( ne yapacağımı bilmiyorum.Windows kurtarma'dan bilgisayarı dosyaları tutma diyerek sıfırlarsam driverler silinir mi onu da bilmiyorum.Takıldım kaldım

Yeni konular

Geri
Yukarı