Windows 10 Pro'dan Windows 11'e geçiş

ismail_tos

Decapat
Daha fazla  
Windows 10 Pro sürümündeki PC'ye USB flash disk ile Windows 11 işletim sistemi yüklersek Windows 11 Pro mu olur?

Korsan değildir orijinal Windows 10 Pro dur.

Anakarta entegre değ.

Windows 10 Pro sürümündeki PC'ye USB flash disk ile Windows 11 işletim sistemi yüklersek Windows 11 Pro mu olur?

Korsan değildir orijinal Windows 10 Pro dur.

Anakarta entegre değilse el ile lisans anahtarını yazman gerekiyor. Anakarta entegreyse otomatik olur.

@Alfa Prime ne yanlışım varmış sorabilirmiyim?

Son düzenleme:
Anakarta entegre değ.

Anakarta entegre değilse el ile lisans anahtarını yazman gerekiyor. Anakarta entegreyse otomatik olur.

@Alfa Prime ne yanlışım varmış sorabilir miyim?

Anahtarım entegre ve zaten elimde kod da var ama işlemci uygun değil. Yine de yükleyebiliyorum şunu söylemek istiyorum sistem kaldırmadığı için yüklesem olur mu Windows 11'i?

Evet, mevcut kurulum dosyasının içerisinde Pro versiyon mevcut ise, otomatik olarak lisans aktifleşecektir.

Anakarta yazılı zaten. Windows 11 Pro'yu indirsem de olur mu? Sistem kaldırmasa da işlemcim uygun değil.

Ama bilgisayarınızın Windows 11'e uyumlu olması lazım.

Uyumlu olmazsa olmaz mı? Benim Windows 10 orijinal anakarta da yazılı ve elimde kodu da var.

Guncellestirmeden otomatik Windows 11 yapabilirsiniz lisansiniz Pro ise Pro olarak gecer Windows 11.

USB diskten yapsam Windows 11 Pro'yu indirsem olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 öyle her kocaya gitmiyor. Özel istekleri var. Önce kontrol etmeniz lazım. Windows 10 herkese kaçıyor.

Ben lisans olarak hesap ediyorum lisans şimdi ben bu lisansı eğer Windows 11 tartan PC de kursaydım olacaktı ama Windows 11 tartmayan bir PC de kurduğum için mi Windows 11 Pro olmayacak? Sizce mantıksal bir ilişki var mı bunda ben pek mantık yürütemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11'in özel istekleri var kurabilmek için. Makineniz W10 lisanslı olabilir. Lisansın W11'e geçiş hakkı olabilir. Ama Windows 11 çıkınca dediki şu işlemci isterim, yok tpm 2.0 chip isterim vs. Bunlar olmazsa sıkıntı çıkarırım abi diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı