Windows 10 Realtek sürücüsü gözükmüyor

BYErenn

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-4200U CPU @ 1.60GHz 2.30 GHz

8,00 GB RAM

111 GB SSD

500 GB HDD

Grafik Kartı: Intel(R) HD Graphics Family

Windows 10 64 Bit
Merhaba, ben bilgisayarıma bilgisayarcıya vermiştim, fakat elime ulaşınca Realtek gözükmüyordu ne zaman bilgisayarı açsam kulaklık mikrofon gibi soru sorardı. Konuya gelelim kaç gündür uğraştım yapamadım denetim masasında yok Windows arama yerinde yok ama ayarlarda uygulamalar ve özellikler yerinde var ayarlardan silip yeniden yüklesem de araştırsam da bir şey düzelmedi.

Umarım bilgisayarcın 3. parti sürücü yazılımları kullanmamıştır veya parçalara donanımsal bir hasar vermemiştir...

Aygıt yöneticisine girip "Ses, video ve oyun denetleyicileri" kısmını açarak ekran görüntüsünü gönder. Yine aynı yerde bulunan tüm aygıtların donanım kimliklerini gönder.

Donanım kimliği nasıl gönderilir?
Aygıta sağ tıklayıp "Özellikler > Ayrıntılar" yolunu izle. Seçeneklerden "Donanım kimlikleri"ni seç ve listelenen kimliklerin hepsini mouse ile seçip kopyalayarak buraya gönder.

Ek olarak masaüstü bilgisayar kullanıyorsan anakartının tam modelini, laptop kullanıyorsan laptopunun tam modelini belirt.

Daha fazla.

Donanım kimliğini paylaşabilir misiniz?

Hatayı düzelttim yine de yardımınız için teşekkürler.

Umarım bilgisayarcın 3. parti sürücü yazılımları kullanmamıştır veya parçalara donanımsal bir hasar vermemiştir...

Aygıt yöneticisine girip "ses, video ve oyun denetleyicileri" kısmını açarak ekran görüntüsünü gönder. Yine aynı yerde bulunan tüm aygıtların donanım kimliklerini gönder.

Donanım kimliği nasıl gönderilir?
Aygıta sağ tıklayıp "özellikler > ayrıntılar" yolunu izle. Seçeneklerden "donanım kimlikleri"ni seç ve listelenen kimliklerin hepsini mouse ile seçip kopyalayarak buraya gönder.

Ek olarak masaüstü bilgisayar kullanıyorsan anakartının tam modelini, laptop kullanıyorsan laptopunun tam modelini belirt.

Hatayı düzelttim yine de yardımınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı