Windows 10 Realtek sürücüsü yüklenmiyor

Vİdeodaki gibi yaptım. Gözat dedim inen klasörü seçtim. Alt klasörleri ara seçiliydi. Videodan farklı bişey yapmadım. Peki bende neden iki tane sürücü gözüküyor? Donanım kimlikleri farklı ikisinin. Ümlem olan BIOS'tan açılıp kapandı, diğeri duruyordu.

Vİdeodaki gibi yaptım. Gözat dedim inen klasörü seçtim. Alt klasörleri ara seçiliydi. Videodan farklı bişey yapmadım. Peki bende neden iki tane sürücü gözüküyor? Donanım kimlikleri farklı ikisinin. Ümlem olan BIOS'tan açılıp kapandı, diğeri duruyordu.
Ekran kartınızın HDMI çıkışları olabilir. Zira ekran kartının HDMI portundan ses de aktarılabiliyor.

TeamViewer ID ve şifre verirseniz bağlanıp bakabilirim.

Gece bilgisayarı kapatırken güncelleştir ve kapat yaptım. Bu sabah açtığımda hoparlör ve kulaklık aktif oldu ama Realtek sürücüsü ekle/kaldırda, program files ve x86'da yok. Aygıt yöneticisindeki ünlem de kalkmış. Şu an tek eksik Realtek programını açıp hoparlör ayarlarını göremiyorum ama normal bir şekilde çalışıyor şimdilik. Sizce MSI sitesinden indirip yüklesem mi yoksa hiç dokunmasam mı? Son güncellemeler bunlar.

Ekran Alıntısı99.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı