Windows 10 ses gitmesi

Arkadaşlar merhaba. Geçtiğimiz 1 hafta önce makro kurmak için macro recorder programı indirdikten sonra yaşanmaya başladı bu olay. Bilgisayarın durduk yerde tamamen sesleri gitti ve YouTube videolarında ses denemeye kalkıştığımda videonun zaten önceden yüklediği kısmı sanki hiç yüklememiş gibi tüm videolarda tekrar yüklemeye kalkışıyor. Şimdi internetten olmuş olabilir diyeceksiniz ama bu sorun ses gitmesiyle beraber oluşuyor ve o düzeldiğinde bu sorun da ortadan kalkıyor. Ses ayarlarından düzeltmeye çalıştım. Uzamsal ses kısmından kapalıysa kulaklık için Windows ViewSonic ile değiştirdim ya da tam tersi bazen düzeliyor bazen düzelmiyor. Bazen keyfi düzeliyor bazen sadece belli programdan ses gelmiyor ya sonradan kendine geliyor ya da kapatıp açmadan gelmiyor. Bazen arada 1 2 saate bir gösteriyor. Bazen 1 günlüğüne hiç olmuyor ve bazen can sıkıcı şekilde her dakika oluyor. Programı kaldırdım fakat hala sorun devam etmeye başladı virüs mü değil mi emin olamadım ama sanmıyorum bir yardımcı olun çileden çıkartmak üzere beni.

Geri
Yukarı