Windows 10 sıfırlama ek disk gerekiyor hatası

gökyüzü3

Centipat
Arkadaşlar merhaba daha dün ikinci el bir bilgisayar geçti elime. Bilgisayarı sıfırlamak istiyorum ama böyle bir hata veriyor.

IMG_20200502_123544_134.jpg

Alanı elimden geldiğince boşalttım şu anda sistem programları dışında başka hiçbir program yok. Ama alanı dolu gösteriyor var mıdır bunun bir çözü mü? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Edit: Disk temizleme yaptım hata verdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözümü temiz kurulum.
Nasıl yapacağım hakkında bilgi verir misiniz? Önceden hep win 8 kullanıyordum win 10 hakkında bir şey bilmiyorum
C: bölümündeki programları, dosyaları vb. temizlediniz mi?
Belki de diğer bölümleri temizlemişsinizdir diye soruyorum.
Elimden geldiğince her şeyi temizledim. Önceden kullanan kişi program falan yüklemişti knları sildim ama diskte azıcık bir yer bile açılmadı neden bilmiyorum

Nasıl yapacağım hakkında bilgi verir misiniz? Önceden hep win 8 kullanıyordum win 10 hakkında bir şey bilmiyorum
Bilgisayara format atacaksınız. Sisteminizin marka modelini belirtin UEFİ olup olmadığına bakalım.

Bilgisayara format atacaksınız. Sisteminizin marka modelini belirtin UEFİ olup olmadığına bakalım.
Acer A01-132
Bu arada çok teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı