Windows 10 Sıfırlama Siyah Ekran Sorunu

Kurulum medyasından "Repair"e gelebiliyorsanız repair atmayı deneyiniz. Tabi bios güncellemeden sonra olmazsa deneyiniz.

Kurulum medyasından "Repair"e gelebiliyorsanız repair atmayı deneyiniz. Tabi bios güncellemeden sonra olmazsa deneyiniz.
Bilgisayar açıldı repairden sonra ama çok yavaş, boş bilgisayar birşey açmak için 10 dakika bekletiyor galiba pc'nin çöpe atılma zamanı gelmiş. Bende mecburiyetten uğraşıyorum yeni PC alacak durumlarda değilim bu aralar bakalım hayırlısı.

Bilgisayar açılıyorsa http://downloads.dell.com/bios/1564A13_win.exe bununla direk biosu güncelle belki düzelir.
Kardeşim senin dediğin diskpart olayını yaptım. PC şimdi hiç açılmıyor. Lütfen bilmediğiniz konulara yorum yapmayın. Hatanın 1'ini düzelttim derken şimdi 3 hata birden alıyorum. Burdan yöneticilere sesleniyorum. Dil anlatım hocası tribini bırakıp asıl işinizi yapın. Herkese kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bilgisayardan anlıyorum diyen sensin.
Biosu güncellerken bir hata yapmış olabilirsin.
Birde burda kimsenin, senin probleminle ilgilenme mecburiyetinde olmadığı gibi her söylenenide yapmak zorunda değilsin.
Üslubuna biraz daha dikkat et.

Dostum bilgisayardan anlıyorum diyen sensin.
Biosu güncellerken bir hata yapmış olabilirsin.
Birde burda kimsenin, senin probleminle ilgilenme mecburiyetinde olmadığı gibi her söylenenide yapmak zorunda değilsin.
Üslubuna biraz daha dikkat et.
Benim yazımda hiçbir uslupsuzluk yok, sadece bilmediğin birşeyi söylemek zorunda değilsin. Her söyleneni yapmak zorunda değilsin olayı da farklı ironi ben burada yardım istiyorum bilgisayardan anladığımı söylemiş olabilirim ama burada konu açtığıma göre yapamadığım içindir. Bu sitede ki herkes niye triplere giriyor anlamadım, biliyorsan yaz bilmiyorsan pas geç sosyal site değil teknoloji sitesi burası.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı