Çözüldü Windows 10 Sıfırlama ve Sürücüler

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

vForGeralt

Hectopat
Selamlar, bilgisayarım artık çok yavaşladı ve format atmadan sıfırlamak istiyorum. Windows 10'un kendi sıfırlama özelliğini kullanmak istiyorum. Ben bu sıfırlamayı yaparken tüm ekran kartı sürücüleri ses sürücüleri vb. silinecek. Ekran kartı sürücüsünün silinmesi aklımı karıştırdı. Yani ekrana görüntü gelmeme vb. problemlerle karşılaşır mıyım veya bunları direkt NVIDIA'nın sitesinden indirebilir miyim? Herhangi bir problem ile karşılaşır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekrana görüntü gelmeme gibi bir sorunu olmaz. Sürücülerin hepsinin kaldıdırılmayabiliyor. Kaldırılan sürücüler olursa tekrar kurarsınız. Ekran kartı sürücüsünü direkt NVIDIA sitesinden indirebilirsiniz her zaman olduğu gibi.
Ekrana görüntü gelmeme gibi bir sorunu olmaz. Sürücülerin hepsinin kaldıdırılmayabiliyor. Kaldırılan sürücüler olursa tekrar kurarsınız. Ekran kartı sürücüsünü direkt NVIDIA sitesinden indirebilirsiniz her zaman olduğu gibi.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı