Windows 10 sıfırlamadan eski ayarlara nasıl dönebilirim?

ZYP33

Hectopat
Makaleler
1
Windows 10'da dosyalarım girmeden eski ayarlara nasıl dönebilirim?

Not: Sorunumda şu arkadaşlar normalde parlaklık 100 iken oyuna girdiğim anda tam ekran veya tam ekran pencereli modunda ise oyun düşük ışıkta gözüküyor. Görünüyor ama bu beni çok rahatsız ediyor. Eğer çözümünü bilen varsa bu konuda yardımcı olursa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlardan dosyaları etkilemeden windows u yenileyebilirsiniz. Birde düşük ışık sorunu için oyun içinden parlaklığı arttırmayı denedinizmi?
evet arttırıyorum video atma imkanım olsa atardım ama atamıyorum link atmak yasak diye biliyorum burda
Ayarlardan dosyaları etkilemeden windows u yenileyebilirsiniz. Birde düşük ışık sorunu için oyun içinden parlaklığı arttırmayı denedinizmi?
faydası olmuyor kısaca oyun tam ekrandayken birden parlaklık 0'a geliyor alt tab'a girdiğimde birden parlaklık 100 oluyor çok garip cidden çıktığından beri windows 10 kullanıyorum ilk defa karşılaşdım.
Windows 10'da dosyalarım girmeden eski ayarlara nasıl dönebilirim?

Not: Sorunumda şu arkadaşlar normalde parlaklık 100 iken oyuna girdiğim anda tam ekran veya tam ekran pencereli modunda ise oyun düşük ışıkta gözüküyor. Görünüyor ama bu beni çok rahatsız ediyor. Eğer çözümünü bilen varsa bu konuda yardımcı olursa çok iyi olur.
Arkadaşlar yokmu yardımcı olacak kimsemi bilmiyor şu sorunun çözümünü.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı