Windows 10'a nasıl geri dönebilirim?

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Arkadaşlar selam. Ben artık Windows 11'den sıkılmaya başladım. Bugün karar verdim ve artık Windows 10'a geri döneceğim. Çünkü Windows 10'u özlüyorum. Ancak illa temiz kurulum mu yapmam lazım? Yoksa sitesinden Windows 10 dosyasını yüklesem oluyor mu bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Ben artık Windows 11'den sıkılmaya başladım. Bugün karar verdim ve artık Windows 10'a geri döneceğim. Çünkü Windows 10'u özlüyorum. Ancak illa temiz kurulum mu yapmam lazım? Yoksa sitesinden Windows 10 dosyasını yüklesem oluyor mu bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

USB ile Windows 10'a dönebilirsiniz temiz bir başlangıç iyi olacaktır
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
USB ile Windows 10'a dönebilirsiniz temiz bir başlangıç iyi olacaktır
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece USB'yi BIOS'tan boot etmemiz gerek.

O da videoda anlatılıyordur herhalde.

Ya hayır burada direk FreeDOS'dan geçiş yapmış benim dediğim sadece işletim sisteminden işletim sistemine geçerken kullanılabilir dedim.

Peki yüklü olan uygulamaların bazıları ve dosyalar Onedrive'da yedeklenmiş. Temiz kurulum yaptığımda onlar geri gelir di mi?

Peki yüklü olan uygulamaların bazıları ve dosyalar OneDrive'da yedeklenmiş. Temiz kurulum yaptığımda onlar geri gelir değil mi?

Ben şahsen OneDrive'a güvenmediğim için verilerinizi yedeklemenizi öneririm.

Geçişiniz eğer ki 10 günden fazla olduysa temiz kurulum yapmanız gerekecek ya da temiz kurulum ile Windows 11'e geçtiyseniz.

Geri
Yukarı